Eiendom i Jumeirah Beach Residence
Sorter etter
341 eiendom
-
Avstand til havet: 100 mÅr for ferdigstillelse: II kvartal, 2023, off-plan
Rimal 1 - Jumeirah Beach Residence - Dubai - UAE -
Avstand til havet: 350 mÅr for ferdigstillelse: I kvartal, 2020, completed
Jumeirah Beach Residence Near The Ritz-Carlton, Dubai - Dubai - UAE -
Antall rom: 6Soverom: 4Bad: 6Bruksrom: 284 KvadratmeterAvstand til havet: 50 m
-
Soverom: 5Bad: 6Bruksrom: 5018 KvadratmeterAvstand til havet: 10 mThe Last Brand New Penthouse on The Address JBR Les mer
-
Antall rom: 5Soverom: 2Bad: 3Bruksrom: 132 Kvadratmeter
-
Soverom: 5Bruksrom: 414 KvadratmeterAvstand til havet: 100 mThe pinnacle of the luxury real estate market - a five-bedroom penthouse in JBR with breathtaking views of the Arabian Gulf Les mer
-
Soverom: 4Bruksrom: 339 KvadratmeterAvstand til havet: 100 mA blend of luxury and luxury in a 4-bedroom serviced apartment with panoramic views of the Arabian Gulf. Les mer
-
Soverom: 5Bruksrom: 466 KvadratmeterAvstand til havet: 100 mThe apotheosis of luxury and comfort is embodied in this five-bedroom servicing apartment Les mer
-
Soverom: 2Bruksrom: 185 KvadratmeterAvstand til havet: 100 mTwo bedroom residence apartments are located on the side of the bay, where a breathtaking panorama opens up Les mer
-
Soverom: 4Bruksrom: 283 KvadratmeterAvstand til havet: 100 mApartment with four bedrooms in the spirit of La Dolce Vita in the most prestigious area of Dubai - Dubai Marina, JBR, on the shores of the Arabian Gulf Les mer
-
Avstand til havet: 50 mÅr for ferdigstillelse: III kvartal, 2027, off-plan
34FF+HP - Bluewaters Island - Dubai - UAE -
Soverom: 3Bruksrom: 183 KvadratmeterAvstand til havet: 100 mPanoramic Arabian Gulf Serviced Three-Bedroom Apartment Les mer
-
Avstand til havet: 500 mÅr for ferdigstillelse: III kvartal, 2009, off-plan
-
Antall rom: 5Soverom: 3Bad: 3Bruksrom: 175 Kvadratmeter
-
Soverom: 2Bad: 3Bruksrom: 178 KvadratmeterAvstand til havet: 50 m
-
Soverom: 5Bad: 7Bruksrom: 413 KvadratmeterAvstand til havet: 100 m
-
Avstand til havet: 150 mÅr for ferdigstillelse: II kvartal, 2024, off-plan
Jumeirah Beach Residence - Dubai - UAE -
Soverom: 2Bruksrom: 109 KvadratmeterAvstand til havet: 100 mBuy from us and travel to Dubai for free. Ultra luxurious apartments in the iconic complex "Address Jumeirah Resort" on the first ... Les mer
-
Antall rom: 2Soverom: 1Bad: 1Bruksrom: 102 Kvadratmeter
-
Soverom: 3Bad: 3Bruksrom: 182 KvadratmeterAvstand til havet: 100 m
-
Soverom: 2Bruksrom: 109 KvadratmeterAvstand til havet: 100 m2 bedroom serviced apartment with furniture and sea views in the iconic complex "Address Jumeirah Resort" Les mer
-
Utbyggingsprosjekt AL FATTAN MARINE TOWERS i Jumeirah Beach Residence, Dubai, Emiratene nr. 68561UtviklingAvstand til havet: 200 mÅr for ferdigstillelse: IV kvartal, 2007, off-plan
34HP+PMV - Al Mamsha St - Jumeirah Beach Residence - Dubai - UAE -
Soverom: 2Bruksrom: 140 KvadratmeterAvstand til havet: 100 mTwo bedroom residences with enchanting panoramic views of the Arabian Gulf Les mer
-
Soverom: 3Bruksrom: 183 KvadratmeterAvstand til havet: 100 mServiced apartment with 3 bedrooms with sea views in one of the most beautiful residences in Dubai - "Address Jumeirah Resort" Les mer
1 - 24 av 341
We recommend
By type of property
Residential complexes
Keturah Reserve
63510
Marina Living
63510
Belmont Residence
63510
Amalia Residences
63510
Anya
63510
Bluewaters Bay
63510
Damac Bay
63510
Hartland II
63510
Marina Shores
63510
One Crescent
63510
Palace Residences North
63510
Seascape
63510
The Sanctuary
63510
Jumeirah Beach Residence Real Estate Market Trends
Last update: 30 April 2026
Median Price
2 572 110 AED
-1.1%
YoY
Median price per m² (sqm)
18 184 AED
2.2%
YoY
Average price
3 799 942 AED
15.8%
YoY
Minimal Price
764 000 AED
818.5%
YoY
Most expensive listing
16 500 000 AED
-25.0%
YoY
Median Size
132 Kvadratmeter
Minimal Size
40 Kvadratmeter
Maximum size
677 Kvadratmeter
REALESTATE MARKET OVERVIEW
DETAILED MARKET INSIGHTS
| Key Indicators | Dubai | Jumeirah Beach Residence | Forskjell |
|---|---|---|---|
| Median Price | 1 396 800 AED | 2 572 110 AED | + 1 175 310 AED (84.1%) |
| Median price per m² (sqm) | 18 988 AED | 18 184 AED | - 804 AED (-4.2%) |
| Average price | 2 076 322 AED | 3 799 942 AED | + 1 723 620 AED (83.0%) |
| Minimal Price | 2 312 AED | 764 000 AED | + 761 688 AED (32,945.0%) |
| Most expensive listing | 422 000 000 AED | 16 500 000 AED | - 405 500 000 AED (-96.1%) |
| Median Size | 75 Kvadratmeter | 132 Kvadratmeter | + 57 m² (76.0%) |
| Minimal Size | 20 Kvadratmeter | 40 Kvadratmeter | + 20 m² (100.0%) |
| Largest Unit | 2 915 Kvadratmeter | 677 Kvadratmeter | + 675 m² (33,750.0%) |
| Number of transactions | 46604 | 139 | - 46 465 (-99.7%) |
Kan du ikke finne en bolig du er på jakt etter?
La din forespørsel og de beste meglerne vil hjelpe deg å finne ditt perfekte alternativet.

.jpg)

.jpg)

.jpg)