3 bedrooms apartments for sale in Residential in Jumeirah Beach Residence

Sorter etter
3 eiendommer

Lignende eiendommer nær Jumeirah Beach Residence

Jumeirah Beach Residence Real Estate Market Trends

Last update: 30 April 2026
Median Price
3 600 000 AED
22.0% YoY
Median price per m² (sqm)
20 961 AED
26.8% YoY
Average price
5 030 141 AED
30.5% YoY
Minimal Price
2 500 000 AED
2,905.5% YoY
Most expensive listing
13 800 000 AED
-18.3% YoY
Median Size
175 Kvadratmeter
Minimal Size
166 Kvadratmeter
Maximum size
351 Kvadratmeter
REALESTATE MARKET OVERVIEW
3 måneder
6 måneder
1 år
Alle
Dubai
DETAILED MARKET INSIGHTS
Key Indicators Dubai Jumeirah Beach Residence Forskjell
Median Price 3 685 012 AED 3 600 000 AED - 85 012 AED (-2.3%)
Median price per m² (sqm) 21 744 AED 20 961 AED - 783 AED (-3.6%)
Average price 5 014 112 AED 5 030 141 AED + 16 029 AED (0.3%)
Minimal Price 99 360 AED 2 500 000 AED + 2 400 640 AED (2,416.1%)
Most expensive listing 83 188 691 AED 13 800 000 AED - 69 388 691 AED (-83.4%)
Median Size 174 Kvadratmeter 175 Kvadratmeter + 1 m² (0.6%)
Minimal Size 30 Kvadratmeter 166 Kvadratmeter + 136 m² (453.3%)
Largest Unit 881 Kvadratmeter 351 Kvadratmeter - 530 m² (-60.2%)
Number of transactions 4228 29 - 4 199 (-99.3%)
Kan du ikke finne en bolig du er på jakt etter?
La din forespørsel og de beste meglerne vil hjelpe deg å finne ditt perfekte alternativet.