1 bedroom apartments for sale in Residential in Meydan One

Sorter etter
2 eiendommer

Lignende eiendommer nær Meydan One

Meydan One Real Estate Market Trends

Last update: 30 April 2026
Median Price
1 293 460 AED
11.9% YoY
Median price per m² (sqm)
22 202 AED
3.7% YoY
Average price
1 344 922 AED
8.0% YoY
Minimal Price
800 000 AED
95.1% YoY
Most expensive listing
2 518 680 AED
-14.5% YoY
Median Size
56 Kvadratmeter
Minimal Size
41 Kvadratmeter
Maximum size
91 Kvadratmeter
REALESTATE MARKET OVERVIEW
3 måneder
6 måneder
1 år
Alle
Dubai
DETAILED MARKET INSIGHTS
Key Indicators Dubai Meydan One Forskjell
Median Price 1 300 000 AED 1 293 460 AED - 6 540 AED (-0.5%)
Median price per m² (sqm) 17 981 AED 22 202 AED + 4 221 AED (23.5%)
Average price 1 515 882 AED 1 344 922 AED - 170 960 AED (-11.3%)
Minimal Price 2 312 AED 800 000 AED + 797 688 AED (34,502.1%)
Most expensive listing 26 990 999 AED 2 518 680 AED - 24 472 319 AED (-90.7%)
Median Size 72 Kvadratmeter 56 Kvadratmeter - 16 m² (-22.2%)
Minimal Size 20 Kvadratmeter 41 Kvadratmeter + 21 m² (105.0%)
Largest Unit 286 Kvadratmeter 91 Kvadratmeter - 195 m² (-68.2%)
Number of transactions 20288 90 - 20 198 (-99.6%)
Kan du ikke finne en bolig du er på jakt etter?
La din forespørsel og de beste meglerne vil hjelpe deg å finne ditt perfekte alternativet.