3 bedrooms apartments for sale in Residential in Palm Jumeirah

Sorter etter
38 eiendommer
1 - 24 av 38

Palm Jumeirah Real Estate Market Trends

Last update: 30 April 2026
Median Price
12 343 140 AED
33.4% YoY
Median price per m² (sqm)
50 916 AED
38.4% YoY
Average price
13 373 772 AED
-3.5% YoY
Minimal Price
1 000 000 AED
-49.2% YoY
Most expensive listing
58 315 229 AED
-10.3% YoY
Median Size
208 Kvadratmeter
Minimal Size
85 Kvadratmeter
Maximum size
881 Kvadratmeter
REALESTATE MARKET OVERVIEW
3 måneder
6 måneder
1 år
Alle
Dubai
DETAILED MARKET INSIGHTS
Key Indicators Dubai Palm Jumeirah Forskjell
Median Price 3 685 012 AED 12 343 140 AED + 8 658 128 AED (235.0%)
Median price per m² (sqm) 21 744 AED 50 916 AED + 29 172 AED (134.2%)
Average price 5 014 112 AED 13 373 772 AED + 8 359 660 AED (166.7%)
Minimal Price 99 360 AED 1 000 000 AED + 900 640 AED (906.4%)
Most expensive listing 83 188 691 AED 58 315 229 AED - 24 873 462 AED (-29.9%)
Median Size 174 Kvadratmeter 208 Kvadratmeter + 34 m² (19.5%)
Minimal Size 30 Kvadratmeter 85 Kvadratmeter + 55 m² (183.3%)
Largest Unit 881 Kvadratmeter 881 Kvadratmeter + 0 m² (0.0%)
Number of transactions 4228 103 - 4 125 (-97.6%)
Kan du ikke finne en bolig du er på jakt etter?
La din forespørsel og de beste meglerne vil hjelpe deg å finne ditt perfekte alternativet.