3 bedrooms villas and houses for sale in Serena

Sorter etter
10 eiendommer

Serena Real Estate Market Trends

Last update: 30 April 2026
Median Price
3 300 000 AED
2.3% YoY
Median price per m² (sqm)
13 843 AED
8.6% YoY
Average price
3 285 800 AED
6.7% YoY
Minimal Price
2 425 000 AED
349.1% YoY
Most expensive listing
4 250 000 AED
5.7% YoY
Median Size
259 Kvadratmeter
Minimal Size
186 Kvadratmeter
Maximum size
318 Kvadratmeter
REALESTATE MARKET OVERVIEW
3 måneder
6 måneder
1 år
Alle
Dubai
DETAILED MARKET INSIGHTS
Key Indicators Dubai Serena Forskjell
Median Price 3 300 000 AED 3 300 000 AED + 0 AED (0.0%)
Median price per m² (sqm) 18 765 AED 13 843 AED - 4 922 AED (-26.2%)
Average price 3 702 963 AED 3 285 800 AED - 417 163 AED (-11.3%)
Minimal Price 99 360 AED 2 425 000 AED + 2 325 640 AED (2,340.6%)
Most expensive listing 24 000 000 AED 4 250 000 AED - 19 750 000 AED (-82.3%)
Median Size 174 Kvadratmeter 259 Kvadratmeter + 85 m² (48.9%)
Minimal Size 36 Kvadratmeter 186 Kvadratmeter + 150 m² (416.7%)
Largest Unit 638 Kvadratmeter 318 Kvadratmeter - 320 m² (-50.2%)
Number of transactions 1257 25 - 1 232 (-98.0%)
Kan du ikke finne en bolig du er på jakt etter?
La din forespørsel og de beste meglerne vil hjelpe deg å finne ditt perfekte alternativet.