3 bedrooms villas and houses for sale in Town Square

Sorter etter
8 eiendommer

Town Square Real Estate Market Trends

Last update: 30 April 2026
Median Price
2 800 000 AED
7.7% YoY
Median price per m² (sqm)
14 633 AED
7.9% YoY
Average price
2 742 592 AED
6.0% YoY
Minimal Price
1 000 000 AED
-33.3% YoY
Most expensive listing
3 150 000 AED
1.6% YoY
Median Size
188 Kvadratmeter
Minimal Size
93 Kvadratmeter
Maximum size
215 Kvadratmeter
REALESTATE MARKET OVERVIEW
3 måneder
6 måneder
1 år
Alle
Dubai
DETAILED MARKET INSIGHTS
Key Indicators Dubai Town Square Forskjell
Median Price 3 300 000 AED 2 800 000 AED - 500 000 AED (-15.2%)
Median price per m² (sqm) 18 765 AED 14 633 AED - 4 132 AED (-22.0%)
Average price 3 702 963 AED 2 742 592 AED - 960 371 AED (-25.9%)
Minimal Price 99 360 AED 1 000 000 AED + 900 640 AED (906.4%)
Most expensive listing 24 000 000 AED 3 150 000 AED - 20 850 000 AED (-86.9%)
Median Size 174 Kvadratmeter 188 Kvadratmeter + 14 m² (8.0%)
Minimal Size 36 Kvadratmeter 93 Kvadratmeter + 57 m² (158.3%)
Largest Unit 638 Kvadratmeter 215 Kvadratmeter - 423 m² (-66.3%)
Number of transactions 1257 27 - 1 230 (-97.9%)
Kan du ikke finne en bolig du er på jakt etter?
La din forespørsel og de beste meglerne vil hjelpe deg å finne ditt perfekte alternativet.