Muheira Maysan

Muheira Maysan

min 2 826 012 AED
Delivery of the object
IV kvartal, 2028
Eluruum
min 136.85 m²
Payment plan
40 / 60
Location
Muheira Maysan - Al Reem Island - Tamouh - Abu Dhabi - UAE
Mošee lähedal
Restoranide läheduses
Uuendatud interjöör
Köögitehnika
Valmis juhtmete vedamiseks
Privaatne jõusaal
Fuajeega hoone
WiFi
Lähemalt Muheira Maysan
Linn
Abu Dhabi
Piirkond
Aadress
Muheira Maysan - Al Reem Island - Tamouh - Abu Dhabi - UAE
Tüüp
Arendus
Mereni
100 m
From developer
7 kinnisvara
Kesklinnani
4.5 km
Valmimise kuupäev
IV kvartal 2028
ID
710573
Payment plan
40 / 60
Tube
2, 3
Eluruum
Eluruum136.85 m², Max 239.88 m²
  • ruutjalga
Apartments and flats in Muheira Maysan
Sortimise alus
Layouts in Muheira Maysan
Korter korruseplaan, 2 magamistoaga in Muheira Maysan Nr 734526
Eluruum
136.85 m²
Magamistube
2
Vannitube
2
Hind
2 826 012 AED
Number of flats
1
Comparison of parameters and prices in Muheira Maysan
Layouts
Magamistube
Tüüp
Eluruum
Hind
2
Korter
136.85 m²
2 826 012 AED
2 bedrooms 2 826 012 AED
Magamistube 2
Tüüp Korter
Eluruum 136.85 m²
Hind 2 826 012 AED
2
Korter
141.86 m²
2 866 585 AED
2 bedrooms 2 866 585 AED
Magamistube 2
Tüüp Korter
Eluruum 141.86 m²
Hind 2 866 585 AED
2
Korter
145.11 m²
2 967 865 AED
2 bedrooms 2 967 865 AED
Magamistube 2
Tüüp Korter
Eluruum 145.11 m²
Hind 2 967 865 AED
2
Korter
141.4 m²
3 029 557 AED
2 bedrooms 3 029 557 AED
Magamistube 2
Tüüp Korter
Eluruum 141.4 m²
Hind 3 029 557 AED
3
Korter
192.22 m²
4 417 338 AED
3 bedrooms 4 417 338 AED
Magamistube 3
Tüüp Korter
Eluruum 192.22 m²
Hind 4 417 338 AED
3
Korter
239.88 m²
5 144 141 AED
3 bedrooms 5 144 141 AED
Magamistube 3
Tüüp Korter
Eluruum 239.88 m²
Hind 5 144 141 AED
Kaart
Airport
7 km
City center
4.5 km
Beach
100 m
Hospital
1.5 km
Marina
700 m
Mall
1.2 km
College
1000 m
Museum
5.5 km
Al Reem Island
Sea view
Prestigious area
Transport interchange
Al Reem Island
Arendaja Modon Properties
Asutatud
2018
Käimasolevad projektid
Arendaja Modon Properties
Asutatud
2018
Modon Properties
Asutatud
2018
Käimasolevad projektid
Võta ühendust müüjaga
Our team will help you choose the perfect property in Muheira Maysan
Sarnased pakkumised