3 bedrooms apartments for sale in Residential in Jumeirah Village Triangle

Sorter etter
15 eiendommer

Jumeirah Village Triangle Real Estate Market Trends

Last update: 30 April 2026
Median Price
2 805 000 AED
13.6% YoY
Median price per m² (sqm)
17 522 AED
14.6% YoY
Average price
2 918 396 AED
13.4% YoY
Minimal Price
1 700 000 AED
13.2% YoY
Most expensive listing
4 250 000 AED
13.3% YoY
Median Size
152 Kvadratmeter
Minimal Size
141 Kvadratmeter
Maximum size
250 Kvadratmeter
REALESTATE MARKET OVERVIEW
3 måneder
6 måneder
1 år
Alle
Dubai
DETAILED MARKET INSIGHTS
Key Indicators Dubai Jumeirah Village Triangle Forskjell
Median Price 3 685 012 AED 2 805 000 AED - 880 012 AED (-23.9%)
Median price per m² (sqm) 21 744 AED 17 522 AED - 4 222 AED (-19.4%)
Average price 5 014 112 AED 2 918 396 AED - 2 095 716 AED (-41.8%)
Minimal Price 99 360 AED 1 700 000 AED + 1 600 640 AED (1,611.0%)
Most expensive listing 83 188 691 AED 4 250 000 AED - 78 938 691 AED (-94.9%)
Median Size 174 Kvadratmeter 152 Kvadratmeter - 22 m² (-12.6%)
Minimal Size 30 Kvadratmeter 141 Kvadratmeter + 111 m² (370.0%)
Largest Unit 881 Kvadratmeter 250 Kvadratmeter - 631 m² (-71.6%)
Number of transactions 4228 34 - 4 194 (-99.2%)
Kan du ikke finne en bolig du er på jakt etter?
La din forespørsel og de beste meglerne vil hjelpe deg å finne ditt perfekte alternativet.