1 bedroom apartments for sale in Residential in Jumeirah Village Triangle

Sorter etter
71 eiendom
1 - 24 av 71

Jumeirah Village Triangle Real Estate Market Trends

Last update: 30 April 2026
Median Price
1 202 000 AED
4.5% YoY
Median price per m² (sqm)
17 689 AED
8.7% YoY
Average price
1 184 373 AED
5.4% YoY
Minimal Price
508 611 AED
19.4% YoY
Most expensive listing
1 905 750 AED
-4.7% YoY
Median Size
67 Kvadratmeter
Minimal Size
40 Kvadratmeter
Maximum size
128 Kvadratmeter
REALESTATE MARKET OVERVIEW
3 måneder
6 måneder
1 år
Alle
Dubai
DETAILED MARKET INSIGHTS
Key Indicators Dubai Jumeirah Village Triangle Forskjell
Median Price 1 300 000 AED 1 202 000 AED - 98 000 AED (-7.5%)
Median price per m² (sqm) 17 981 AED 17 689 AED - 292 AED (-1.6%)
Average price 1 515 882 AED 1 184 373 AED - 331 509 AED (-21.9%)
Minimal Price 2 312 AED 508 611 AED + 506 299 AED (21,898.7%)
Most expensive listing 26 990 999 AED 1 905 750 AED - 25 085 249 AED (-92.9%)
Median Size 72 Kvadratmeter 67 Kvadratmeter - 5 m² (-6.9%)
Minimal Size 20 Kvadratmeter 40 Kvadratmeter + 20 m² (100.0%)
Largest Unit 286 Kvadratmeter 128 Kvadratmeter - 158 m² (-55.2%)
Number of transactions 20288 687 - 19 601 (-96.6%)
Kan du ikke finne en bolig du er på jakt etter?
La din forespørsel og de beste meglerne vil hjelpe deg å finne ditt perfekte alternativet.