Properties for sale in Arjan
Disusun mengikut
322 hartanah-hartanah
-
SAMANA Hills South di Arjan, Dubai, UAE № 613110DevelopmentJarak ke laut: 10 km
Arjan - Dubailand - Al Barsha South - Dubai - UAE -
Floarea Grande di Arjan, Dubai, UAE № 578260DevelopmentJarak ke laut: 9 kmTahun siap: IV suku tahun, 2026, off-plan
367J+PFW - Arjan-Dubailand - Al Barsha South - Dubai - UAE -
Bond Enclave di Arjan, Dubai, UAE № 700344DevelopmentJarak ke laut: 9.5 kmTahun siap: III suku tahun, 2027, off-plan
Bond Enclave - Al Barsha South Third - Al Barsha South - Dubai - UAE -
The Central Uptown di Arjan, Dubai, UAE № 704226DevelopmentJarak ke laut: 10 kmTahun siap: IV suku tahun, 2028, off-plan
The Central Uptown - Al Barsha South Third - Arjan - Dubai - UAE -
Jarak ke laut: 13 kmTahun siap: I suku tahun, 2025, off-plan
368X+79F - Arjan-Dubailand - Al Barsha South - Dubai - UAE -
ARBOR VIEW di Arjan, Dubai, UAE № 295873DevelopmentJarak ke laut: 8.5 kmTahun siap: I suku tahun, 2026, off-plan
Arjan-Dubailand - Al Barsha South - Dubai - UAE -
MARQUIS ELEGANCE di Arjan, Dubai, UAE № 298644DevelopmentJarak ke laut: 9.5 kmTahun siap: II suku tahun, 2025, off-plan
Marquis Elegance - Arjan - Al Barsha South - Dubai - UAE -
MYKONOS SIGNATURE di Arjan, Dubai, UAE № 263701DevelopmentJarak ke laut: 9.5 kmTahun siap: IV suku tahun, 2025, off-plan
2 Al Barsha Road - Al Barsha - Al Barsha South - Dubai - UAE -
VINCITORE VOLARE di Arjan, Dubai, UAE № 204053DevelopmentJarak ke laut: 12.9 kmTahun siap: I suku tahun, 2025, off-plan
Arjan-Dubailand - Al Barsha South - Dubai - UAE -
DOLCE VITA di Arjan, Dubai, UAE № 310575DevelopmentJarak ke laut: 10 kmTahun siap: IV suku tahun, 2024, off-plan
Dolce Vita - Arjan - Al Barsha - Al Barsha South - Dubai - UAE -
ELANO BY ORO24 di Arjan, Dubai, UAE № 263702DevelopmentJarak ke laut: 9.5 kmTahun siap: I suku tahun, 2025, off-plan
Dubai Miracle Garden - Arjan - Dubailand - Al Barsha South - Dubai - UAE -
VINCITORE BENESSERE di Arjan, Dubai, UAE № 48107DevelopmentJarak ke laut: 14.5 kmTahun siap: IV suku tahun, 2021, completed
366V+RCM - opposite Dubai Miracle Garden - Arjan-Dubailand - Al Barsha South - Dubai - United Arab Emirates -
SAMANA HILLS di Arjan, Dubai, UAE № 50432DevelopmentJarak ke laut: 10 kmTahun siap: I suku tahun, 2022, off-plan
Arjan-Dubailand - Al Barsha South - Dubai - UAE -
bilik: 2Bilik tidur: 1Bilik air: 2Ruang hidup: 70 m²
-
bilik: 3Bilik tidur: 2Bilik air: 3Ruang hidup: 110 m²
-
Bilik tidur: 2Ruang hidup: 90 m²Jarak ke laut: 9 km
-
MIRACLZ TOWER di Arjan, Dubai, UAE № 48096DevelopmentJarak ke laut: 10 kmTahun siap: II suku tahun, 2021, completed
-
JEWELZ di Arjan, Dubai, UAE № 54719DevelopmentJarak ke laut: 12 kmTahun siap: III suku tahun, 2023, off-plan
367V+X6Q - Arjan Exit Rd - Al Barsha - Al Barsha South - Dubai - UAE -
ELZ RESIDENCE di Arjan, Dubai, UAE № 48108DevelopmentJarak ke laut: 9 kmTahun siap: III suku tahun, 2021, off-plan
366Q+47H - Al Barsha - Al Barsha South - Dubai - UAE -
2020 MARQUIS di Arjan, Dubai, UAE № 55535DevelopmentTahun siap: I suku tahun, 2020, completed
Arjan-Dubailand - Al Barsha South - Dubai - UAE -
SAMANA PARK VIEWS di Arjan, Dubai, UAE № 57720DevelopmentTahun siap: II suku tahun, 2024, off-plan
368X+M8H - Al Barsha - Al Barsha South - Dubai - UAE -
GARDENIA LIVINGS di Arjan, Dubai, UAE № 78747DevelopmentJarak ke laut: 9 kmTahun siap: IV suku tahun, 2023, off-plan
367P+J3W - Unnamed Road - Dubai - UAE -
RESORTZ di Arjan, Dubai, UAE № 48106DevelopmentJarak ke laut: 9 kmTahun siap: I suku tahun, 2019, off-plan
-
Bilik tidur: 1Bilik air: 2Ruang hidup: 99.5 m²
1 - 24 daripada 322
We recommend
By type of property
Residential complexes
Keturah Reserve
63510
Marina Living
63510
Belmont Residence
63510
Amalia Residences
63510
Anya
63510
Bluewaters Bay
63510
Damac Bay
63510
Hartland II
63510
Marina Shores
63510
One Crescent
63510
Palace Residences North
63510
Seascape
63510
The Sanctuary
63510
Arjan Real Estate Market Trends
Last update: 30 April 2026
Median Price
973 000 AED
6.9%
YoY
Median price per m² (sqm)
16 879 AED
12.2%
YoY
Average price
1 084 650 AED
8.7%
YoY
Minimal Price
81 877 AED
-66.6%
YoY
Most expensive listing
3 235 990 AED
-31.9%
YoY
Median Size
65 m²
Minimal Size
29 m²
Maximum size
280 m²
REALESTATE MARKET OVERVIEW
DETAILED MARKET INSIGHTS
| Key Indicators | Dubai | Arjan | Beza |
|---|---|---|---|
| Median Price | 1 396 800 AED | 973 000 AED | - 423 800 AED (-30.3%) |
| Median price per m² (sqm) | 18 988 AED | 16 879 AED | - 2 109 AED (-11.1%) |
| Average price | 2 076 322 AED | 1 084 650 AED | - 991 672 AED (-47.8%) |
| Minimal Price | 2 312 AED | 81 877 AED | + 79 565 AED (3,441.4%) |
| Most expensive listing | 422 000 000 AED | 3 235 990 AED | - 418 764 010 AED (-99.2%) |
| Median Size | 75 m² | 65 m² | - 10 m² (-13.3%) |
| Minimal Size | 20 m² | 29 m² | + 9 m² (45.0%) |
| Largest Unit | 2 915 m² | 280 m² | + 278 m² (13,900.0%) |
| Number of transactions | 46604 | 1177 | - 45 427 (-97.5%) |
Tidak menemui hartanah yang anda cari?
Tinggalkan pertanyaan anda dan ejen terbaik akan membantu anda mencari pilihan terbaik anda..