Hotel apartments for sale in Al Furjan

Sortare după
1 Proprietate

Proprietăți similare apropiate de Al Furjan

Al Furjan Real Estate Market Trends

Last update: 30 Aprilie 2026
Median Price
550 000 AED
-3.6% YoY
Median price per m² (sqm)
14 353 AED
1.3% YoY
Average price
673 530 AED
-9.5% YoY
Minimal Price
400 000 AED
15.9% YoY
Most expensive listing
1 539 450 AED
-7.2% YoY
Median Size
36 Metri pătrați
Minimal Size
29 Metri pătrați
Maximum size
183 Metri pătrați
REALESTATE MARKET OVERVIEW
3 luni
6 luni
1 an
Toate
Dubai
DETAILED MARKET INSIGHTS
Key Indicators Dubai Al Furjan Diferență
Median Price 1 550 000 AED 550 000 AED - 1 000 000 AED (-64.5%)
Median price per m² (sqm) 23 412 AED 14 353 AED - 9 059 AED (-38.7%)
Average price 2 886 260 AED 673 530 AED - 2 212 730 AED (-76.7%)
Minimal Price 91 292 AED 400 000 AED + 308 708 AED (338.2%)
Most expensive listing 24 113 704 AED 1 539 450 AED - 22 574 254 AED (-93.6%)
Median Size 75 Metri pătrați 36 Metri pătrați - 39 m² (-52.0%)
Minimal Size 29 Metri pătrați 29 Metri pătrați + 0 m² (0.0%)
Largest Unit 778 Metri pătrați 183 Metri pătrați - 595 m² (-76.5%)
Number of transactions 579 103 - 476 (-82.2%)
Nu găsiți imobilul de care aveți nevoie?
Solicitați informații și cei mai buni agenți vă vor ajuta să găsiți opțiunea dvs. perfectă.