Retail stores for sale in Dubai Science Park

Sortare după
1 Proprietate

Proprietăți similare apropiate de Dubai Science Park

Dubai Science Park Real Estate Market Trends

Last update: 30 Aprilie 2026
Median Price
2 921 380 AED
-27.7% YoY
Median price per m² (sqm)
33 763 AED
-7.7% YoY
Average price
4 891 304 AED
-0.5% YoY
Minimal Price
1 851 220 AED
47.0% YoY
Most expensive listing
10 450 920 AED
-25.7% YoY
Median Size
78 Metri pătrați
Minimal Size
54 Metri pătrați
Maximum size
374 Metri pătrați
REALESTATE MARKET OVERVIEW
3 luni
6 luni
1 an
Toate
Dubai
DETAILED MARKET INSIGHTS
Key Indicators Dubai Dubai Science Park Diferență
Median Price 2 976 301 AED 2 921 380 AED - 54 921 AED (-1.8%)
Median price per m² (sqm) 32 081 AED 33 763 AED + 1 682 AED (5.2%)
Average price 4 468 876 AED 4 891 304 AED + 422 428 AED (9.5%)
Minimal Price 150 000 AED 1 851 220 AED + 1 701 220 AED (1,134.1%)
Most expensive listing 72 000 000 AED 10 450 920 AED - 61 549 080 AED (-85.5%)
Median Size 83 Metri pătrați 78 Metri pătrați - 5 m² (-6.0%)
Minimal Size 21 Metri pătrați 54 Metri pătrați + 33 m² (157.1%)
Largest Unit 4 827 Metri pătrați 374 Metri pătrați + 370 m² (9,250.0%)
Number of transactions 610 9 - 601 (-98.5%)
Nu găsiți imobilul de care aveți nevoie?
Solicitați informații și cei mai buni agenți vă vor ajuta să găsiți opțiunea dvs. perfectă.