Нерухомість у Таун Сквер (Town Square)
Сортувати
508 об'єктів
-
Житловий комплекс Belmont в Town Square, Дубай, ОАЕ № 691926Житловий комплексВідстань до моря: 17.5 кмРік здачі: II квартал, 2029, споруджуваний
Belmont - Town Square - Dubai - UAE -
Житловий комплекс RoseWell в Town Square, Дубай, ОАЕ № 657041Житловий комплексВідстань до моря: 17 кмРік здачі: IV квартал, 2028, споруджуваний
276Q+R7Q - Al Yalayis 2 - Dubai - UAE -
Житловий комплекс Evelyn в Town Square, Дубай, ОАЕ № 686597Житловий комплексВідстань до моря: 17.5 кмРік здачі: IV квартал, 2028, споруджуваний
Evelyn - Town Square - Dubai - UAE -
Кімната: 3Спалень: 2Ванних: 2Площа: 129 м²Відстань до моря: 17.5 км
-
Кімната: 2Спалень: 1Ванних: 1Площа: 60.9 м²Відстань до моря: 17.5 км
-
Кімната: 3Спалень: 2Ванних: 2Площа: 88.8 м²Відстань до моря: 17.5 км
-
Житловий комплекс Camden в Town Square, Дубай, ОАЕ № 619690Житловий комплексВідстань до моря: 17.5 кмРік здачі: I квартал, 2028, споруджуваний
Camden - Town Square - Dubai - UAE -
Житловий комплекс Fiori Residences в Town Square, Дубай, ОАЕ № 640779Житловий комплексВідстань до моря: 17.5 кмРік здачі: II квартал, 2028, споруджуваний
Fiori Residences - Town Square - Dubai - UAE -
Житловий комплекс Olbia Town Square в Town Square, Дубай, ОАЕ № 634000Житловий комплексВідстань до моря: 17.5 кмРік здачі: I квартал, 2028, споруджуваний
Olbia - Town Square - Dubai - UAE -
Спалень: 1Ванних: 1Площа: 100 м²Відстань до моря: 17.5 км
-
Спалень: 2Ванних: 2Площа: 175.5 м²Відстань до моря: 17.5 км
-
Спалень: 3Ванних: 3Площа: 250.5 м²Відстань до моря: 17.5 км
-
Житловий комплекс Odessa в Town Square, Дубай, ОАЕ № 578455Житловий комплексВідстань до моря: 17 кмРік здачі: IV квартал, 2027, споруджуваний
Odessa - Town Square - Dubai - UAE -
Житловий комплекс Augusta в Town Square, Дубай, ОАЕ № 590038Житловий комплексВідстань до моря: 17.5 кмРік здачі: I квартал, 2028, споруджуваний
Augusta - Town Square - Dubai - UAE -
Житловий комплекс Alton в Town Square, Дубай, ОАЕ № 599813Житловий комплексВідстань до моря: 17.5 кмРік здачі: I квартал, 2028, споруджуваний
Alton - Town Square - Dubai - UAE -
Житловий комплекс Ellison в Town Square, Дубай, ОАЕ № 581097Житловий комплексВідстань до моря: 17.5 кмРік здачі: IV квартал, 2027, споруджуваний
Ellison - Al Yelayiss 2 -Town Square - Dubai - UAE -
Житловий комплекс RAWDA APARTMENTS в Town Square, Дубай, ОАЕ № 46881Житловий комплексВідстань до моря: 18 кмРік здачі: II квартал, 2020, готовий
Town Square - Dubai - UAE -
Спалень: 3Площа: 144 м²Відстань до моря: 18 км
-
Житловий комплекс UNA APARTMENTS в Town Square, Дубай, ОАЕ № 57712Житловий комплексВідстань до моря: 17.5 кмРік здачі: IV квартал, 2021, готовий
272Q+MG4 Town Square - Al Qudra Rd - Dubai - UAE -
Спалень: 3Площа: 143 м²Відстань до моря: 18 км
-
Житловий комплекс JENNA APARTMENTS в Town Square, Дубай, ОАЕ № 58692Житловий комплексРік здачі: III квартал, 2019, споруджуваний
-
Житловий комплекс PARKSIDE RAWDA в Town Square, Дубай, ОАЕ № 65216Житловий комплексРік здачі: II квартал, 2020, споруджуваний
-
Житловий комплекс ZAHRA BREEZE в Town Square, Дубай, ОАЕ № 57710Житловий комплексВідстань до моря: 18 кмРік здачі: III квартал, 2019, готовий
274V+6Q2 - Dubai - UAE -
Житловий комплекс WARDA APARTMENTS в Town Square, Дубай, ОАЕ № 57714Житловий комплексВідстань до моря: 18 кмРік здачі: III квартал, 2019, готовий
Warda Apartments - Town Square - Dubai - UAE
1 - 24 з 508
We recommend
By type of property
Residential complexes
Keturah Reserve
63598
Marina Living
63598
Belmont Residence
63598
Amalia Residences
63598
Anya
63598
Bluewaters Bay
63598
Damac Bay
63598
Hartland II
63598
Marina Shores
63598
One Crescent
63598
Palace Residences North
63598
Seascape
63598
The Sanctuary
63598
Town Square Real Estate Market Trends
Last update: 30 Квітень 2026
Median Price
1 105 000 AED
5.2%
YoY
Median price per m² (sqm)
14 740 AED
6.3%
YoY
Average price
1 133 112 AED
6.5%
YoY
Minimal Price
450 000 AED
68.7%
YoY
Most expensive listing
2 450 000 AED
-15.5%
YoY
Median Size
82 м²
Minimal Size
29 м²
Maximum size
247 м²
REALESTATE MARKET OVERVIEW
DETAILED MARKET INSIGHTS
| Key Indicators | Дубай | Town Square | Різниця |
|---|---|---|---|
| Median Price | 1 396 800 AED | 1 105 000 AED | - 291 800 AED (-20.9%) |
| Median price per m² (sqm) | 18 988 AED | 14 740 AED | - 4 248 AED (-22.4%) |
| Average price | 2 076 322 AED | 1 133 112 AED | - 943 210 AED (-45.4%) |
| Minimal Price | 2 312 AED | 450 000 AED | + 447 688 AED (19,363.7%) |
| Most expensive listing | 422 000 000 AED | 2 450 000 AED | - 419 550 000 AED (-99.4%) |
| Median Size | 75 м² | 82 м² | + 7 m² (9.3%) |
| Minimal Size | 20 м² | 29 м² | + 9 m² (45.0%) |
| Largest Unit | 2 915 м² | 247 м² | + 245 m² (12,250.0%) |
| Number of transactions | 46604 | 202 | - 46 402 (-99.6%) |
Не знайшли варіант нерухомості, що вас цікавить?
Заповніть заявку і компанії підберуть для вас потрібний об'єкт.