آپارتمان‌های ۳ خوابه برای فروش در Falcon City of Wonders

مرتب سازی بر اساس
8 املاک

Falcon City of Wonders Real Estate Market Trends

Last update: 30 آپریل 2026
Median Price
2 818 828 AED
5.9% YoY
Median price per m² (sqm)
16 927 AED
0.3% YoY
Average price
3 159 928 AED
19.5% YoY
Minimal Price
2 702 828 AED
16.0% YoY
Most expensive listing
3 888 828 AED
6.8% YoY
Median Size
164 m2
Minimal Size
154 m2
Maximum size
240 m2
REALESTATE MARKET OVERVIEW
3 ماه ها
6 ماه ها
1 سال
همه
Dubai
DETAILED MARKET INSIGHTS
Key Indicators Dubai Falcon City of Wonders تفاوت
Median Price 4 141 832 AED 2 818 828 AED - 1 323 004 AED (-31.9%)
Median price per m² (sqm) 23 851 AED 16 927 AED - 6 924 AED (-29.0%)
Average price 5 528 491 AED 3 159 928 AED - 2 368 563 AED (-42.8%)
Minimal Price 341 449 AED 2 702 828 AED + 2 361 379 AED (691.6%)
Most expensive listing 83 188 691 AED 3 888 828 AED - 79 299 863 AED (-95.3%)
Median Size 173 m2 164 m2 - 9 m² (-5.2%)
Minimal Size 30 m2 154 m2 + 124 m² (413.3%)
Largest Unit 881 m2 240 m2 - 641 m² (-72.8%)
Number of transactions 2932 10 - 2 922 (-99.7%)
آیا نمی توانید ملک مورد نظر خود را پیدا کنید؟
فرم درخواست را پر کنید و کارشناسان حرفه ای، بهترین گزینه را برای شما انتخاب می کنند.