آپارتمان‌های ۱ خوابه برای فروش در مجتمع‌های مسکونی پیش‌فروش در Motor City

مرتب سازی بر اساس
22 املاک

Motor City Real Estate Market Trends

Last update: 30 آپریل 2026
Median Price
1 279 336 AED
9.9% YoY
Median price per m² (sqm)
17 655 AED
-15.0% YoY
Average price
1 246 335 AED
5.8% YoY
Minimal Price
685 000 AED
39.8% YoY
Most expensive listing
1 768 603 AED
-9.3% YoY
Median Size
73 m2
Minimal Size
49 m2
Maximum size
166 m2
REALESTATE MARKET OVERVIEW
3 ماه ها
6 ماه ها
1 سال
همه
Dubai
DETAILED MARKET INSIGHTS
Key Indicators Dubai Motor City تفاوت
Median Price 1 300 000 AED 1 279 336 AED - 20 664 AED (-1.6%)
Median price per m² (sqm) 17 981 AED 17 655 AED - 326 AED (-1.8%)
Average price 1 515 882 AED 1 246 335 AED - 269 547 AED (-17.8%)
Minimal Price 2 312 AED 685 000 AED + 682 688 AED (29,528.0%)
Most expensive listing 26 990 999 AED 1 768 603 AED - 25 222 396 AED (-93.4%)
Median Size 72 m2 73 m2 + 1 m² (1.4%)
Minimal Size 20 m2 49 m2 + 29 m² (145.0%)
Largest Unit 286 m2 166 m2 - 120 m² (-42.0%)
Number of transactions 20288 456 - 19 832 (-97.8%)
آیا نمی توانید ملک مورد نظر خود را پیدا کنید؟
فرم درخواست را پر کنید و کارشناسان حرفه ای، بهترین گزینه را برای شما انتخاب می کنند.