آپارتمان‌های ۲ خوابه برای فروش در مجتمع‌های مسکونی در Mudon

مرتب سازی بر اساس
2 املاک

املاک مشابه نزدیک به Mudon

Mudon Real Estate Market Trends

Last update: 30 آپریل 2026
Median Price
1 455 000 AED
-3.0% YoY
Median price per m² (sqm)
16 164 AED
31.5% YoY
Average price
1 507 935 AED
3.8% YoY
Minimal Price
1 450 000 AED
123.1% YoY
Most expensive listing
1 622 610 AED
-18.9% YoY
Median Size
89 m2
Minimal Size
89 m2
Maximum size
148 m2
REALESTATE MARKET OVERVIEW
3 ماه ها
6 ماه ها
1 سال
همه
Dubai
DETAILED MARKET INSIGHTS
Key Indicators Dubai Mudon تفاوت
Median Price 2 351 861 AED 1 455 000 AED - 896 861 AED (-38.1%)
Median price per m² (sqm) 19 975 AED 16 164 AED - 3 811 AED (-19.1%)
Average price 2 760 517 AED 1 507 935 AED - 1 252 582 AED (-45.4%)
Minimal Price 15 255 AED 1 450 000 AED + 1 434 745 AED (9,405.1%)
Most expensive listing 117 655 556 AED 1 622 610 AED - 116 032 946 AED (-98.6%)
Median Size 115 m2 89 m2 - 26 m² (-22.6%)
Minimal Size 22 m2 89 m2 + 67 m² (304.5%)
Largest Unit 456 m2 148 m2 - 308 m² (-67.5%)
Number of transactions 12500 6 - 12 494 (-100.0%)
آیا نمی توانید ملک مورد نظر خود را پیدا کنید؟
فرم درخواست را پر کنید و کارشناسان حرفه ای، بهترین گزینه را برای شما انتخاب می کنند.