Properties for sale in Mina Rashid
Сортувати
201 об'єкт
-
Житловий комплекс Sera 1 в Mina Rashid, Дубай, ОАЕ № 694402Житловий комплексВідстань до моря: 300 мРік здачі: IV квартал, 2029, споруджуваний
Sera 1 - Madinat Dubai Al Melaheyah - Port Rashid - Dubai - UAE -
Житловий комплекс Aurea в Mina Rashid, Дубай, ОАЕ № 645137Житловий комплексВідстань до моря: 100 мРік здачі: I квартал, 2030, споруджуваний
Aurea - Madinat Dubai Al Melaheyah - Port Rashid - Dubai - UAE -
Житловий комплекс Portside Square в Mina Rashid, Дубай, ОАЕ № 650632Житловий комплексВідстань до моря: 200 мРік здачі: IV квартал, 2029, споруджуваний
FNC Bldg, Bank St - Bur Dubai - nr. Arif Castle Hotel - Al Mina - Dubai - UAE -
Житловий комплекс Sera 2 в Mina Rashid, Дубай, ОАЕ № 634299Житловий комплексВідстань до моря: 100 мРік здачі: IV квартал, 2029, споруджуваний
Sera 2 - Mina Rashid - Dubai - UAE -
Житловий комплекс Fior 1 в Mina Rashid, Дубай, ОАЕ № 697108Житловий комплексВідстань до моря: 100 мРік здачі: III квартал, 2030, споруджуваний
Fior 1 - Madinat Dubai Al Melaheyah - Port Rashid - Dubai - UAE -
Кімната: 4Спалень: 3Ванних: 3Площа: 148 м²Відстань до моря: 100 м
-
Кімната: 2Спалень: 1Ванних: 1Площа: 71 м²Відстань до моря: 100 м
-
Кімната: 3Спалень: 2Ванних: 2Площа: 106 м²Відстань до моря: 100 м
-
Житловий комплекс Pier Point в Mina Rashid, Дубай, ОАЕ № 538492Житловий комплексВідстань до моря: 50 мРік здачі: III квартал, 2028, споруджуваний
Pier Point - Mina Rashid - Dubai - UAE -
Житловий комплекс Porto View в Mina Rashid, Дубай, ОАЕ № 538515Житловий комплексВідстань до моря: 50 мРік здачі: III квартал, 2028, споруджуваний
Porto View - Mina Rashid - Dubai - UAE -
Житловий комплекс SIRDHANA в Mina Rashid, Дубай, ОАЕ № 54714Житловий комплексВідстань до моря: 100 мРік здачі: III квартал, 2022, готовий
775G+V8G - Port Rashid - Dubai - UAE -
Житловий комплекс OCEAN POINT в Mina Rashid, Дубай, ОАЕ № 425811Житловий комплексВідстань до моря: 350 мРік здачі: II квартал, 2028, споруджуваний
774H+4HF - Al Mina - Dubai - UAE -
Житловий комплекс AVONLEA в Mina Rashid, Дубай, ОАЕ № 361335Житловий комплексВідстань до моря: 500 мРік здачі: IV квартал, 2027, споруджуваний
Al Mina - Port Rashid - Dubai - UAE -
Житловий комплекс BAYLINE в Mina Rashid, Дубай, ОАЕ № 361353Житловий комплексВідстань до моря: 500 мРік здачі: IV квартал, 2027, споруджуваний
Al Mina - Port Rashid - Dubai - UAE -
Житловий комплекс в Mina Rashid, Дубай, ОАЕ № 538523Житловий комплексВідстань до моря: 50 мРік здачі: III квартал, 2028, споруджуваний
Porto View - Mina Rashid - Dubai - UAE -
Спалень: 2Ванних: 2Площа: 119.19 м²Відстань до моря: 50 м
-
Житловий комплекс в Mina Rashid, Дубай, ОАЕ № 538520Житловий комплексВідстань до моря: 50 мРік здачі: III квартал, 2028, споруджуваний
Porto View - Mina Rashid - Dubai - UAE -
Спалень: 1Ванних: 1Площа: 75.65 м²Відстань до моря: 500 м
-
Спалень: 2Ванних: 2Площа: 127.22 м²Відстань до моря: 500 м
-
Спалень: 1Ванних: 1Площа: 88.81 м²Відстань до моря: 500 м
-
Спалень: 2Ванних: 2Площа: 112.34 м²Відстань до моря: 500 м
-
Спалень: 3Ванних: 3Площа: 157.1 м²Відстань до моря: 500 м
-
Спалень: 2Ванних: 2Площа: 127.04 м²Відстань до моря: 500 м
-
Спалень: 2Ванних: 2Площа: 123.33 м²Відстань до моря: 500 м
1 - 24 з 201
ГОТОВІ ПІДБІРКИ ОБ'ЄКТІВ
За типом нерухомості
Квартири в Дубай
25805
Вілли в Дубай
4151
Таунхауси в Дубай
2299
Дуплекси в Дубай
198
Квартири в ЖК в Дубай
11809
По районах
Бурдж-Халіфа
19
Бізнес-Бей
2314
Даунтаун Бурдж Дубай
63671
Дубай Марина
1766
Джумейра
137
Пальма Джумейра
1407
Джабаль-Алі
164
Dubai Hills Estate
1314
Dubai Land
1108
Dubai Harbour
792
Dubai Creek Harbour
63671
Town Square
508
Arjan
323
Al Furjan
671
Al Barari
82
Meydan
463
За вартістю
За популярними запитами
Від забудовників
ЖК
Keturah Reserve
63671
Marina Living
63671
Belmont Residence
63671
Amalia Residences
63671
Anya
63671
Bluewaters Bay
63671
Damac Bay
63671
Hartland II
63671
Marina Shores
63671
One Crescent
63671
Palace Residences North
63671
Seascape
63671
The Sanctuary
63671
Mina Rashid Real Estate Market Trends
Last update: 30 Квітень 2026
Median Price
3 250 000 AED
44.4%
YoY
Median price per m² (sqm)
29 374 AED
26.3%
YoY
Average price
3 922 500 AED
55.2%
YoY
Minimal Price
1 750 000 AED
49.1%
YoY
Most expensive listing
9 000 000 AED
71.4%
YoY
Median Size
104 м²
Minimal Size
66 м²
Maximum size
299 м²
REALESTATE MARKET OVERVIEW
DETAILED MARKET INSIGHTS
| Key Indicators | Дубай | Mina Rashid | Різниця |
|---|---|---|---|
| Median Price | 1 679 711 AED | 3 250 000 AED | + 1 570 289 AED (93.5%) |
| Median price per m² (sqm) | 19 242 AED | 29 374 AED | + 10 132 AED (52.7%) |
| Average price | 3 225 605 AED | 3 922 500 AED | + 696 895 AED (21.6%) |
| Minimal Price | 2 312 AED | 1 750 000 AED | + 1 747 688 AED (75,592.0%) |
| Most expensive listing | 3 130 254 657 AED | 9 000 000 AED | - 3 121 254 657 AED (-99.7%) |
| Median Size | 82 м² | 104 м² | + 22 m² (26.8%) |
| Minimal Size | 20 м² | 66 м² | + 46 m² (230.0%) |
| Largest Unit | 1 088 060 м² | 299 м² | + 298 m² (29,800.0%) |
| Number of transactions | 59646 | 8 | - 59 638 (-100.0%) |
Не знайшли варіант нерухомості, що вас цікавить?
Заповніть заявку і компанії підберуть для вас потрібний об'єкт.