Properties for sale in Mina Rashid
Rendezés eszerint
197 ingatlanok
-
Távolság a tengertől: 300 mBefejezés éve: IV negyed, 2029, off-plan
Sera 1 - Madinat Dubai Al Melaheyah - Port Rashid - Dubai - UAE -
Távolság a tengertől: 100 mBefejezés éve: I negyed, 2030, off-plan
Aurea - Madinat Dubai Al Melaheyah - Port Rashid - Dubai - UAE -
Távolság a tengertől: 200 mBefejezés éve: IV negyed, 2029, off-plan
FNC Bldg, Bank St - Bur Dubai - nr. Arif Castle Hotel - Al Mina - Dubai - UAE -
Távolság a tengertől: 100 mBefejezés éve: IV negyed, 2029, off-plan
Sera 2 - Mina Rashid - Dubai - UAE -
Távolság a tengertől: 100 mBefejezés éve: III negyed, 2030, off-plan
Fior 1 - Madinat Dubai Al Melaheyah - Port Rashid - Dubai - UAE -
Szobák: 4Hálószobák: 3Fürdőszobák: 3Élettér: 148 m2Távolság a tengertől: 100 m
-
Szobák: 2Hálószobák: 1Fürdőszobák: 1Élettér: 71 m2Távolság a tengertől: 100 m
-
Szobák: 3Hálószobák: 2Fürdőszobák: 2Élettér: 106 m2Távolság a tengertől: 100 m
-
Távolság a tengertől: 50 mBefejezés éve: III negyed, 2028, off-plan
Pier Point - Mina Rashid - Dubai - UAE -
Porto View - Mina Rashid - Dubai - UAE -
Távolság a tengertől: 100 mBefejezés éve: III negyed, 2022, completed
775G+V8G - Port Rashid - Dubai - UAE -
Távolság a tengertől: 350 mBefejezés éve: II negyed, 2028, off-plan
774H+4HF - Al Mina - Dubai - UAE -
Távolság a tengertől: 500 mBefejezés éve: IV negyed, 2027, off-plan
Al Mina - Port Rashid - Dubai - UAE -
Al Mina - Port Rashid - Dubai - UAE -
Porto View - Mina Rashid - Dubai - UAE -
Hálószobák: 2Fürdőszobák: 2Élettér: 119.19 m2Távolság a tengertől: 50 m
-
Porto View - Mina Rashid - Dubai - UAE -
Hálószobák: 1Fürdőszobák: 1Élettér: 75.65 m2Távolság a tengertől: 500 m
-
Hálószobák: 2Fürdőszobák: 2Élettér: 127.22 m2Távolság a tengertől: 500 m
-
Hálószobák: 1Fürdőszobák: 1Élettér: 88.81 m2Távolság a tengertől: 500 m
-
Hálószobák: 2Fürdőszobák: 2Élettér: 112.34 m2Távolság a tengertől: 500 m
-
Hálószobák: 2Fürdőszobák: 2Élettér: 123.33 m2Távolság a tengertől: 500 m
-
Hálószobák: 3Fürdőszobák: 3Élettér: 157.1 m2Távolság a tengertől: 500 m
-
Lakás az AVONLEA lakóparkban itt: Mina Rashid, Dubai, EAE, 2 hálószoba, 127.04 m², azonosító: 361348Hálószobák: 2Fürdőszobák: 2Élettér: 127.04 m2Távolság a tengertől: 500 m
1 - 24 kívül 197
EZEKET AJÁNLJUK
Ingatlan típusa szerint
Apartmanok
25930
Új fejlesztések
1984
Villák
4153
Penthouse-ok
489
Tervvel rendelkező
1539
Városi lakóházak
2338
Telkek
299
Duplexek
210
Új apartmanok
11907
Kerületek szerint
Burj Khalifa
19
Business Bay
2345
Dubaj Marina
1771
Jumeirah
137
Palm Jumeirah
1410
Dubaj Hills Estate
1325
Dubaj Land
1122
Dubaj Harbour
801
Dubaj Creek Harbour
63984
Jebel Ali
162
Town Square
502
Arjan
329
Al Furjan
672
Al Barari
83
Meydan
465
Ár szerint
Népszerű kulcsszavak szerint
A tengernél
1175
Közvetlenül a parton
63984
Kissé távolabb a parttól
63984
Tengerre néző
3997
Viszonteladó ingatlan
18685
A központban
1324
Építtetőktől
Lakóépületek
Keturah Reserve
63984
Marina Living
63984
Belmont Residence
63984
Amalia Residences
63984
Anya
63984
Bluewaters Bay
63984
Damac Bay
63984
Hartland II
63984
Marina Shores
63984
One Crescent
63984
Palace Residences North
63984
Seascape
63984
The Sanctuary
63984
Mina Rashid Real Estate Market Trends
Last update: 30 Április 2026
Median Price
3 250 000 AED
44.4%
YoY
Median price per m² (sqm)
29 374 AED
26.3%
YoY
Average price
3 922 500 AED
55.2%
YoY
Minimal Price
1 750 000 AED
49.1%
YoY
Most expensive listing
9 000 000 AED
71.4%
YoY
Median Size
104 m2
Minimal Size
66 m2
Maximum size
299 m2
REALESTATE MARKET OVERVIEW
DETAILED MARKET INSIGHTS
| Key Indicators | Dubai | Mina Rashid | Különbség |
|---|---|---|---|
| Median Price | 1 679 711 AED | 3 250 000 AED | + 1 570 289 AED (93.5%) |
| Median price per m² (sqm) | 19 242 AED | 29 374 AED | + 10 132 AED (52.7%) |
| Average price | 3 225 605 AED | 3 922 500 AED | + 696 895 AED (21.6%) |
| Minimal Price | 2 312 AED | 1 750 000 AED | + 1 747 688 AED (75,592.0%) |
| Most expensive listing | 3 130 254 657 AED | 9 000 000 AED | - 3 121 254 657 AED (-99.7%) |
| Median Size | 82 m2 | 104 m2 | + 22 m² (26.8%) |
| Minimal Size | 20 m2 | 66 m2 | + 46 m² (230.0%) |
| Largest Unit | 1 088 060 m2 | 299 m2 | + 298 m² (29,800.0%) |
| Number of transactions | 59646 | 8 | - 59 638 (-100.0%) |
Nem talál olyan ingatlant, amelyet keres?
Hagyjon üzenetet, és a legjobb ügynökök segíteni fognak megtalálni a tökéletes opciót.