Properties for sale in Mina Rashid
Třídit podle
201 Nemovitost
-
Sera 1 v Mina Rashid, Dubai, SAE Č.: 694402DevelopmentVzdálenost od moře: 300 mRok dokončení: IV Čtvrtletí, 2029, off-plan
Sera 1 - Madinat Dubai Al Melaheyah - Port Rashid - Dubai - UAE -
Aurea v Mina Rashid, Dubai, SAE Č.: 645137DevelopmentVzdálenost od moře: 100 mRok dokončení: I Čtvrtletí, 2030, off-plan
Aurea - Madinat Dubai Al Melaheyah - Port Rashid - Dubai - UAE -
Vzdálenost od moře: 200 mRok dokončení: IV Čtvrtletí, 2029, off-plan
FNC Bldg, Bank St - Bur Dubai - nr. Arif Castle Hotel - Al Mina - Dubai - UAE -
Sera 2 v Mina Rashid, Dubai, SAE Č.: 634299DevelopmentVzdálenost od moře: 100 mRok dokončení: IV Čtvrtletí, 2029, off-plan
Sera 2 - Mina Rashid - Dubai - UAE -
Pokoje: 4Ložnice: 3Koupelny: 3Obytné plochy: 148 m²Vzdálenost od moře: 100 m
-
Fior 1 v Mina Rashid, Dubai, SAE Č.: 697108DevelopmentVzdálenost od moře: 100 mRok dokončení: III Čtvrtletí, 2030, off-plan
Fior 1 - Madinat Dubai Al Melaheyah - Port Rashid - Dubai - UAE -
Pokoje: 3Ložnice: 2Koupelny: 2Obytné plochy: 106 m²Vzdálenost od moře: 100 m
-
Pokoje: 2Ložnice: 1Koupelny: 1Obytné plochy: 71 m²Vzdálenost od moře: 100 m
-
Pier Point v Mina Rashid, Dubai, SAE Č.: 538492DevelopmentVzdálenost od moře: 50 mRok dokončení: III Čtvrtletí, 2028, off-plan
Pier Point - Mina Rashid - Dubai - UAE -
Porto View v Mina Rashid, Dubai, SAE Č.: 538515DevelopmentVzdálenost od moře: 50 mRok dokončení: III Čtvrtletí, 2028, off-plan
Porto View - Mina Rashid - Dubai - UAE -
SIRDHANA v Mina Rashid, Dubai, SAE Č.: 54714DevelopmentVzdálenost od moře: 100 mRok dokončení: III Čtvrtletí, 2022, completed
775G+V8G - Port Rashid - Dubai - UAE -
OCEAN POINT v Mina Rashid, Dubai, SAE Č.: 425811DevelopmentVzdálenost od moře: 350 mRok dokončení: II Čtvrtletí, 2028, off-plan
774H+4HF - Al Mina - Dubai - UAE -
AVONLEA v Mina Rashid, Dubai, SAE Č.: 361335DevelopmentVzdálenost od moře: 500 mRok dokončení: IV Čtvrtletí, 2027, off-plan
Al Mina - Port Rashid - Dubai - UAE -
BAYLINE v Mina Rashid, Dubai, SAE Č.: 361353DevelopmentVzdálenost od moře: 500 mRok dokončení: IV Čtvrtletí, 2027, off-plan
Al Mina - Port Rashid - Dubai - UAE -
Vzdálenost od moře: 50 mRok dokončení: III Čtvrtletí, 2028, off-plan
Porto View - Mina Rashid - Dubai - UAE -
Ložnice: 2Koupelny: 2Obytné plochy: 119.19 m²Vzdálenost od moře: 50 m
-
Porto View - Mina Rashid - Dubai - UAE -
Ložnice: 1Koupelny: 1Obytné plochy: 75.65 m²Vzdálenost od moře: 500 m
-
Ložnice: 2Koupelny: 2Obytné plochy: 127.22 m²Vzdálenost od moře: 500 m
-
Ložnice: 1Koupelny: 1Obytné plochy: 88.81 m²Vzdálenost od moře: 500 m
-
Ložnice: 3Koupelny: 3Obytné plochy: 157.1 m²Vzdálenost od moře: 500 m
-
Ložnice: 2Koupelny: 2Obytné plochy: 112.34 m²Vzdálenost od moře: 500 m
-
Ložnice: 2Koupelny: 2Obytné plochy: 123.33 m²Vzdálenost od moře: 500 m
-
Ložnice: 2Koupelny: 2Obytné plochy: 127.04 m²Vzdálenost od moře: 500 m
1 - 24 z 201
DOPORUČUJEME
Podle typu nemovitosti
Apartmány
25729
Nový vývoj
1976
Vily
4133
Penthouse
472
Mimo plán
1531
Městské domy
2286
Pozemek
303
Duplexy
193
Nové byty
11736
Podle okresů
Burj Khalifa
19
Business Bay
2305
Downtown Burj Dubai
63482
Dubai Marina
1744
Jumeirah
138
Palm Jumeirah
1439
Dubai Hills Estate
1299
Dubai Land
1101
Dubai Harbour
794
Dubai Creek Harbour
63482
Jebel Ali
166
Town Square
502
Arjan
318
Al Furjan
672
Al Barari
81
Meydan
462
Podle ceny
Populární vyhledávání
Od vývojářů
Obytné komplexy
Keturah Reserve
63482
Marina Living
63482
Belmont Residence
63482
Amalia Residences
63482
Anya
63482
Bluewaters Bay
63482
Damac Bay
63482
Hartland II
63482
Marina Shores
63482
One Crescent
63482
Palace Residences North
63482
Seascape
63482
The Sanctuary
63482
Mina Rashid Real Estate Market Trends
Last update: 30 Duben 2026
Median Price
3 250 000 AED
44.4%
YoY
Median price per m² (sqm)
29 374 AED
26.3%
YoY
Average price
3 922 500 AED
55.2%
YoY
Minimal Price
1 750 000 AED
49.1%
YoY
Most expensive listing
9 000 000 AED
71.4%
YoY
Median Size
104 m²
Minimal Size
66 m²
Maximum size
299 m²
REALESTATE MARKET OVERVIEW
DETAILED MARKET INSIGHTS
| Key Indicators | Dubai | Mina Rashid | Rozdíl |
|---|---|---|---|
| Median Price | 1 679 711 AED | 3 250 000 AED | + 1 570 289 AED (93.5%) |
| Median price per m² (sqm) | 19 242 AED | 29 374 AED | + 10 132 AED (52.7%) |
| Average price | 3 225 605 AED | 3 922 500 AED | + 696 895 AED (21.6%) |
| Minimal Price | 2 312 AED | 1 750 000 AED | + 1 747 688 AED (75,592.0%) |
| Most expensive listing | 3 130 254 657 AED | 9 000 000 AED | - 3 121 254 657 AED (-99.7%) |
| Median Size | 82 m² | 104 m² | + 22 m² (26.8%) |
| Minimal Size | 20 m² | 66 m² | + 46 m² (230.0%) |
| Largest Unit | 1 088 060 m² | 299 m² | + 298 m² (29,800.0%) |
| Number of transactions | 59646 | 8 | - 59 638 (-100.0%) |
Nemůžete najít nemovitosti, kterou hledáte?
Zanechte nám dotaz a ti nejlepší agenti vám pomohou najít tu nejlepší možnost.