Apartments on mortgage for sale in Dubai
Poredaj po
1127 objekti
-
Sobe: 4Spavaće sobe: 3Kupaonice: 3Dnevni boravak: 183 m²Udaljenost do mora: 100 m
-
Spavaće sobe: 2Dnevni boravak: 134 m²Udaljenost do mora: 100 m
-
Spavaće sobe: 2Dnevni boravak: 145 m²Udaljenost do mora: 100 mTwo bedroom apartments in the only building in the world designed with the participation of world designer Elie Saab Pojedinosti
-
Spavaće sobe: 3Dnevni boravak: 182 m²3 Bedroom Luxury Apartment in a complex designed in partnership with renowned couturier Elie Saab and leading Dubai developer Emaar Pojedinosti
-
Spavaće sobe: 3Dnevni boravak: 162 m²Udaljenost do mora: 100 mLuxury 3 bedroom apartment located on the beachfront and in the center of the popular Dubai Marina, near the iconic JBR Pojedinosti
-
Spavaće sobe: 4Dnevni boravak: 339 m²Udaljenost do mora: 100 mA blend of luxury and luxury in a 4-bedroom serviced apartment with panoramic views of the Arabian Gulf. Pojedinosti
-
Spavaće sobe: 2Dnevni boravak: 185 m²Udaljenost do mora: 100 mTwo bedroom residence apartments are located on the side of the bay, where a breathtaking panorama opens up Pojedinosti
-
Spavaće sobe: 3Dnevni boravak: 196 m²Udaljenost do mora: 100 m
-
Spavaće sobe: 2Dnevni boravak: 180 m²Udaljenost do mora: 100 m
-
Spavaće sobe: 3Dnevni boravak: 182 m²Udaljenost do mora: 100 mStunning three-bedroom apartment in the elite Grand Blue Tower residence by Elie Saab Pojedinosti
-
Spavaće sobe: 4Dnevni boravak: 283 m²Udaljenost do mora: 100 mApartment with four bedrooms in the spirit of La Dolce Vita in the most prestigious area of Dubai - Dubai Marina, JBR, on the shores of the Arabian Gulf Pojedinosti
-
Spavaće sobe: 4Dnevni boravak: 607 m²Luxurious 4-bedroom penthouse in the elite complex BVLGARI RESORT AND RESIDENCES. Pojedinosti
-
Spavaće sobe: 3Dnevni boravak: 183 m²Udaljenost do mora: 100 mPanoramic Arabian Gulf Serviced Three-Bedroom Apartment Pojedinosti
-
Spavaće sobe: 3Dnevni boravak: 205 m²Udaljenost do mora: 100 mRefined and sophisticated design of every detail in the interior of the three-bedroom apartment, from the world famous designer Elie Saab Pojedinosti
-
Spavaće sobe: 3Dnevni boravak: 215 m²Udaljenost do mora: 100 mA truly luxurious 3 bedroom apartment on the bay and in close proximity to the world's tallest Ferris wheel Pojedinosti
-
Spavaće sobe: 3Dnevni boravak: 180 m²Udaljenost do mora: 100 mImmerse yourself in a world of luxury and luxury in your three-bedroom apartment, new residence from Elie Saab and Emaar Pojedinosti
-
Spavaće sobe: 2Dnevni boravak: 372 m²
-
Spavaće sobe: 3Dnevni boravak: 224 m²Udaljenost do mora: 100 mSpacious apartment with three bedrooms, an area of 224 sq.m., the largest possible for this category of apartments Pojedinosti
-
Spavaće sobe: 3Dnevni boravak: 185 m²Udaljenost do mora: 100 mDream come true of a cozy three-bedroom home on the coast of the azure lagoon and in the heart of a huge modern metropolis Pojedinosti
-
Spavaće sobe: 3Dnevni boravak: 186 m²Udaljenost do mora: 100 mLuxury 3 bedroom apartment with signature seaside resort ambience by Meraas Pojedinosti
-
Spavaće sobe: 2Dnevni boravak: 123 m²Udaljenost do mora: 100 mExperience Elie Saab's haute couture in every detail of your three-bedroom apartment Pojedinosti
-
Spavaće sobe: 3Dnevni boravak: 605 m²
-
Spavaće sobe: 2Dnevni boravak: 109 m²Udaljenost do mora: 100 mBuy from us and travel to Dubai for free. Ultra luxurious apartments in the iconic complex "Address Jumeirah Resort" on the first ... Pojedinosti
-
Spavaće sobe: 2Dnevni boravak: 178 m²Udaljenost do mora: 100 mLuxurious two-bedroom apartment surrounded by the waters of the Arabian Gulf, luxury yachts and rich island infrastructure Pojedinosti
1 - 24 od 1127
PREPORUČUJEMO
Po četvrtima u Dubaiju
Stanovi u Arjanu
272
Prema troškovima
Apartmani od $500,000
10156
Apartmani do $100,000
63641
Prema broju spavaćih soba
Studio apartmani
1049
Jednosobni apartmani
63641
Dvosobni apartmani
63641
Trosobni apartmani
63641
Četverosobni apartmani
63641
Petosobni apartmani
63641
Desetosobni apartmani
63641
Prema popularnim ključnim riječima
Pokraj mora
1135
Prvi red do mora
63641
Drugi red
63641
S pogledom na more
3131
U centru
1006
Apartmani s bazenom
10353
Apartmani s balkonom
15903
Apartmani s terasom
2317
Apartmani s dizalom
6081
Opremljeni apartmani
3119
Prema developerima
Stambeni kompleks
Keturah Reserve
63641
Marina Living
63641
Belmont Residence
63641
Amalia Residences
63641
Anya
63641
Bluewaters Bay
63641
Damac Bay
63641
Hartland II
63641
Marina Shores
63641
One Crescent
63641
Palace Residences North
63641
Seascape
63641
The Sanctuary
63641
Dubai Real Estate Market Trends
Last update: 30 Travanj 2026
Median Price
1 396 800 AED
7.7%
YoY
Median price per m² (sqm)
18 988 AED
3.0%
YoY
Average price
2 076 322 AED
7.3%
YoY
Minimal Price
2 312 AED
-32.5%
YoY
Most expensive listing
422 000 000 AED
107.9%
YoY
Median Size
75 m²
Minimal Size
20 m²
Maximum size
2 915 m²
REALESTATE MARKET OVERVIEW
DETAILED MARKET INSIGHTS
| Key Indicators | Dubai |
|---|---|
| Median Price | 1 396 800 AED |
| Median price per m² (sqm) | 18 988 AED |
| Average price | 2 076 322 AED |
| Minimal Price | 2 312 AED |
| Most expensive listing | 422 000 000 AED |
| Median Size | 75 m² |
| Minimal Size | 20 m² |
| Largest Unit | 2 915 m² |
| Number of transactions | 46604 |
Ne možete naći nekretninu koju tražite?
Ostavite svoj upit i naši najbolji agenti pomoći će vam pronaći savršenu opciju.

.jpg)