LEAF TOWER

LEAF TOWER

min. 2 071 558 AED
Delivery of the object
IV Čtvrtletí, 2018
Obytné plochy
min. 82.22 m²
Payment plan
100 / 0
Developer
Location
LEAF TOWER - Reem Island - Al Reem Island - Tamouh - Abu Dhabi - UAE
Wi-Fi
SPA centrum
Fitness centrum
Prostor pro koníčky
Výtah
Restaurace
Kavárna
Zdravotní péče dostupná 24/7
Více informací LEAF TOWER
Město
Abu Dhabi
Čtvrť
Adresa
LEAF TOWER - Reem Island - Al Reem Island - Tamouh - Abu Dhabi - UAE
Typ
Developerské projekt
k moři
150 m
From developer
9 Nemovitosti
Do centra
5.2 km
Datum dokončení
IV Čtvrtletí 2018
ID
132501
Payment plan
100 / 0
Pokoje
1, 2, 3
Obytný prostor
Obytné plochy82.22 m², max. 166.58 m²
  • čtverečních stop
Apartments and flats in LEAF TOWER
Třídit podle
Layouts in LEAF TOWER
Byt půdorys, 1 ložnice v LEAF TOWER Č.: 733868
Obytný prostor
82.22 m²
Ložnice
1
Koupelny
1
Cena
2 071 558 AED
Number of flats
2
Comparison of parameters and prices in LEAF TOWER
Layouts
Ložnice
Typ
Obytný prostor
Cena
1
Byt
82.22 m²
2 071 558 AED
1 bedroom 2 071 558 AED
Ložnice 1
Typ Byt
Obytný prostor 82.22 m²
Cena 2 071 558 AED
2
Byt
89.37 m²
2 278 168 AED
2 bedrooms 2 278 168 AED
Ložnice 2
Typ Byt
Obytný prostor 89.37 m²
Cena 2 278 168 AED
3
Byt
113.99 m²
2 703 793 AED
3 bedrooms 2 703 793 AED
Ložnice 3
Typ Byt
Obytný prostor 113.99 m²
Cena 2 703 793 AED
3
Byt
121.61 m²
2 868 796 AED
3 bedrooms 2 868 796 AED
Ložnice 3
Typ Byt
Obytný prostor 121.61 m²
Cena 2 868 796 AED
3
Byt
166.58 m²
3 872 875 AED
3 bedrooms 3 872 875 AED
Ložnice 3
Typ Byt
Obytný prostor 166.58 m²
Cena 3 872 875 AED
Mapa
Airport
9.5 km
City center
5.5 km
Beach
50 m
Hospital
700 m
Marina
1000 m
Mall
400 m
College
2.5 km
Museum
3.5 km
Al Reem Island
Sea view
Prestigious area
Transport interchange
Al Reem Island
Developer MAAM Group
Založeno v
2005
Developer MAAM Group
Založeno v
2005
MAAM Group
Založeno v
2005
Kontaktovat prodejce
Our team will help you choose the perfect property in LEAF TOWER
Podobné nabídky