Resale properties for sale in Dubai Harbour
Třídit podle
704 Nemovitosti
-
Vzdálenost od moře: 150 mRok dokončení: II Čtvrtletí, 2027, off-plan
34RV+XJ - Dubai International Marine Club - Dubai - UAE -
Vzdálenost od moře: 100 mRok dokončení: III Čtvrtletí, 2021, completed
Emaar Beachfront - The Palm Jumeirah - Dubai - UAE -
Vzdálenost od moře: 100 mRok dokončení: II Čtvrtletí, 2024, off-plan
Emaar Beachfront - The Palm Jumeirah - Dubai - UAE -
BEACH ISLE v Dubai Harbour, Dubai, SAE Č.: 46860DevelopmentVzdálenost od moře: 20 mRok dokončení: III Čtvrtletí, 2023, off-plan
Emaar Beachfront - The Palm Jumeirah - Dubai - UAE -
Vzdálenost od moře: 100 mRok dokončení: IV Čtvrtletí, 2026, off-plan
The Palm Jumeirah - Dubai Marina - Dubai - UAE -
442V+J29 - The Palm Jumeirah - Dubai - UAE -
Ložnice: 2Obytné plochy: 145 m²Vzdálenost od moře: 100 mTwo bedroom apartments in the only building in the world designed with the participation of world designer Elie Saab Podrobné informace
-
Ložnice: 3Obytné plochy: 182 m²3 Bedroom Luxury Apartment in a complex designed in partnership with renowned couturier Elie Saab and leading Dubai developer Emaar Podrobné informace
-
Ložnice: 3Obytné plochy: 182 m²Vzdálenost od moře: 100 mStunning three-bedroom apartment in the elite Grand Blue Tower residence by Elie Saab Podrobné informace
-
Ložnice: 3Obytné plochy: 205 m²Vzdálenost od moře: 100 mRefined and sophisticated design of every detail in the interior of the three-bedroom apartment, from the world famous designer Elie Saab Podrobné informace
-
Ložnice: 3Obytné plochy: 180 m²Vzdálenost od moře: 100 mImmerse yourself in a world of luxury and luxury in your three-bedroom apartment, new residence from Elie Saab and Emaar Podrobné informace
-
Ložnice: 3Obytné plochy: 224 m²Vzdálenost od moře: 100 mSpacious apartment with three bedrooms, an area of 224 sq.m., the largest possible for this category of apartments Podrobné informace
-
Vzdálenost od moře: 30 mRok dokončení: III Čtvrtletí, 2021, completed
34WQ+VCM Emaar Beachfront - The Palm Jumeirah - Dubai Marina - Dubai - UAE -
Vzdálenost od moře: 30 mRok dokončení: IV Čtvrtletí, 2021, completed
Emaar Beachfront - The Palm Jumeirah - Dubai - UAE -
Ložnice: 2Obytné plochy: 123 m²Vzdálenost od moře: 100 mExperience Elie Saab's haute couture in every detail of your three-bedroom apartment Podrobné informace
-
Vzdálenost od moře: 50 mRok dokončení: II Čtvrtletí, 2022, completed
The Palm Jumeirah - Dubai - UAE -
Vzdálenost od moře: 100 mRok dokončení: I Čtvrtletí, 2022, completed
Emaar Beachfront - The Palm Jumeirah - Dubai - UAE -
Ložnice: 4Obytné plochy: 240 m²Vzdálenost od moře: 100 mTreat yourself to the luxury and pleasure of living in a spacious 4 bedroom beachfront apartment just 25 minutes' drive from downtown Dubai Podrobné informace
-
Vzdálenost od moře: 500 mRok dokončení: I Čtvrtletí, 2022, completed
Al Emreef St - Dubai Marina - Dubai - UAE -
Vzdálenost od moře: 30 mRok dokončení: I Čtvrtletí, 2022, completed
Emaar Beachfront - The Palm Jumeirah - Dubai - UAE -
Ložnice: 3Obytné plochy: 194 m²Vzdálenost od moře: 100 mLuxury three-bedroom apartment 100 meters from the sea coast and 5 minutes from Dubai Marina Podrobné informace
-
Ložnice: 3Obytné plochy: 194 m²Vzdálenost od moře: 100 mEnjoy the serenity of the seaside and the highest level of comfort from the comfort of your luxurious 3-bedroom apartment Podrobné informace
-
Ložnice: 3Obytné plochy: 178 m²Vzdálenost od moře: 100 mA three-bedroom apartment in a new project from developer Emaar, combines the laid-back Miami Beach lifestyle with the rhythms of the metropolis Podrobné informace
-
Ložnice: 3Obytné plochy: 179 m²Vzdálenost od moře: 100 mLuxurious living on the very seaside in an extra-comfortable 3 bedroom apartment Podrobné informace
1 - 24 z 704
By type of property
Popular regions
By region
EMAAR Beachfront
418
By price
By popular keywords
Residential complexes
DAMAC BAY 2
20
Dubai Harbour Real Estate Market Trends
Last update: 30 Duben 2026
Median Price
3 950 000 AED
-16.0%
YoY
Median price per m² (sqm)
38 950 AED
-2.9%
YoY
Average price
5 294 734 AED
-3.1%
YoY
Minimal Price
609 786 AED
-22.3%
YoY
Most expensive listing
28 257 199 AED
-0.2%
YoY
Median Size
111 m²
Minimal Size
30 m²
Maximum size
503 m²
REALESTATE MARKET OVERVIEW
DETAILED MARKET INSIGHTS
| Key Indicators | Dubai | Dubai Harbour | Rozdíl |
|---|---|---|---|
| Median Price | 1 679 711 AED | 3 950 000 AED | + 2 270 289 AED (135.2%) |
| Median price per m² (sqm) | 19 242 AED | 38 950 AED | + 19 708 AED (102.4%) |
| Average price | 3 225 605 AED | 5 294 734 AED | + 2 069 129 AED (64.1%) |
| Minimal Price | 2 312 AED | 609 786 AED | + 607 474 AED (26,274.8%) |
| Most expensive listing | 3 130 254 657 AED | 28 257 199 AED | - 3 101 997 458 AED (-99.1%) |
| Median Size | 82 m² | 111 m² | + 29 m² (35.4%) |
| Minimal Size | 20 m² | 30 m² | + 10 m² (50.0%) |
| Largest Unit | 1 088 060 m² | 503 m² | + 502 m² (50,200.0%) |
| Number of transactions | 59646 | 147 | - 59 499 (-99.8%) |
Nemůžete najít nemovitosti, kterou hledáte?
Zanechte nám dotaz a ti nejlepší agenti vám pomohou najít tu nejlepší možnost.

.jpg)

_result_480x320.jpg)