Taksitli satılık gayrimenkul'da Discovery Gardens
Sıralama
1 emlak
-
Oda sayısı: 3Yatak odası: 2Banyo: 2Brüt Alan: 173.63 metrekare
Discovery Gardens bölgesine yakın benzer ilanlar
-
Oda sayısı: 5Yatak odası: 4Brüt Alan: 150 metrekareDenize Yakınlık: 500 m
-
Oda sayısı: 2Yatak odası: 1Brüt Alan: 60 metrekareDenize Yakınlık: 100 m
-
Oda sayısı: StüdyoBrüt Alan: 60 metrekareDenize Yakınlık: 500 m
-
Yatak odası: 4Banyo: 6Brüt Alan: 423 metrekareDenize Yakınlık: 80 m
-
Oda sayısı: 3Yatak odası: 2Banyo: 3Brüt Alan: 172 metrekare
-
Oda sayısı: 6Yatak odası: 5Banyo: 6Brüt Alan: 900 metrekareUmm Al Quwain Siniyah Adası'nda 1.500.000 m²'lik komünite içine inşa edilen villa projesi, uygun fiyatlı deniz kıyısında lüks havuzlu villalar sunar. Teslime kadar taksit imkanı bulunuyor. Daha fazla
-
Oda sayısı: 7Yatak odası: 6Banyo: 7Brüt Alan: 1450 metrekareUmm Al Quwain Siniyah Adası'nda 1.500.000 m²'lik komünite içine inşa edilen villa projesi, uygun fiyatlı deniz kıyısında lüks havuzlu villalar sunar. Teslime kadar taksit imkanı bulunuyor. Daha fazla
-
Oda sayısı: 5Yatak odası: 4Banyo: 5Brüt Alan: 535 metrekareUmm Al Quwain Siniyah Adası'nda 1.500.000 m²'lik komünite içine inşa edilen villa projesi, uygun fiyatlı deniz kıyısında lüks havuzlu villalar sunar. Teslime kadar taksit imkanı bulunuyor. Daha fazla
-
Oda sayısı: 4Yatak odası: 3Banyo: 4Brüt Alan: 213 metrekare
-
Oda sayısı: 3Yatak odası: 2Banyo: 3Brüt Alan: 173 metrekareDubai sınırına yakın Al Mamzar, Sharjah'ta Şam' ilham alan tasarımlar, nefes kesen şehir ve deniz manzarası, birinci sınıf olanaklar ve esnek 2 yıllık devir sonrası ödeme planı sunan... Daha fazla
-
Oda sayısı: 4Yatak odası: 3Banyo: 4Brüt Alan: 267 metrekareSharjah Al Rifaah'ın birinci sınıf bölgesinde, denize sıfır ve özel plaja sahip daireler, canlı kültürel peyzajın ortasında sakin bir kaçış ile 5 yıldızlı tatil köyünden ilham alan bir ortam... Daha fazla
-
Oda sayısı: 4Yatak odası: 3Banyo: 4Brüt Alan: 200 metrekareDubai sınırına yakın Al Mamzar, Sharjah'ta Şam' ilham alan tasarımlar, nefes kesen şehir ve deniz manzarası, birinci sınıf olanaklar ve esnek 2 yıllık devir sonrası ödeme planı sunan... Daha fazla
-
Yatak odası: 3Banyo: 3Brüt Alan: 200 metrekare
-
Oda sayısı: 3Yatak odası: 2Banyo: 3Brüt Alan: 156 metrekareSharjah Al Rifaah'ın birinci sınıf bölgesinde, denize sıfır ve özel plaja sahip daireler, canlı kültürel peyzajın ortasında sakin bir kaçış ile 5 yıldızlı tatil köyünden ilham alan bir ortam... Daha fazla
-
Oda sayısı: 2Yatak odası: 1Banyo: 2Brüt Alan: 110 metrekareSharjah Al Rifaah'ın birinci sınıf bölgesinde, denize sıfır ve özel plaja sahip daireler, canlı kültürel peyzajın ortasında sakin bir kaçış ile 5 yıldızlı tatil köyünden ilham alan bir ortam... Daha fazla
-
Oda sayısı: 2Yatak odası: 1Banyo: 2Brüt Alan: 86 metrekare
-
Yatak odası: 2Banyo: 2Brüt Alan: 79 metrekare
-
Oda sayısı: 3Yatak odası: 2Banyo: 3Brüt Alan: 60 metrekareUmm Al-Quwain, Siniyah Adası'nda teslimata kadar esnek taksit seçenekleri, doğrudan plaj erişimi, golf sahası, birinci sınıf olanaklar ve heyecan verici su sporları ile ada yaşam tarzını yaşayın. Daha fazla
-
Oda sayısı: 5Yatak odası: 4Banyo: 5Brüt Alan: 279 metrekareEsnek ödeme planlı daireler, Abu Dhabi’de Brabus’un ilk lüks adalarından biri olan Brabus Adası’nda bulunur. Bölge dünya standartlarında olanaklar, özel bir marina ve beach club bulundurur. Daha fazla
-
Oda sayısı: 4Yatak odası: 3Banyo: 4Brüt Alan: 200 metrekareUmm Al-Quwain'deki Siniyah Adası'nda, denize sıfır dairelerle, golf sahası ve su sporları ile ada yaşamının keyfini çıkarın; tüm bunlar, teslim tarihine kadar esnek ödeme planlarıyla mümkün! Daha fazla
-
Oda sayısı: 3Yatak odası: 2Banyo: 3Brüt Alan: 60 metrekareSiniyah Island, Umm Al Quwain’da yer alan daireler teslim tarihine kadar taksit imkanı sunuyor. Plaja direkt erişim, golf sahası ve su sporları gibi çeşitli olanakları deneyimlemenizi sağlıyor. Daha fazla
-
Oda sayısı: 5Yatak odası: 4Banyo: 5Brüt Alan: 230 metrekareDubai sınırına yakın Al Mamzar, Sharjah'ta Şam' ilham alan tasarımlar, nefes kesen şehir ve deniz manzarası, birinci sınıf olanaklar ve esnek 2 yıllık devir sonrası ödeme planı sunan... Daha fazla
-
Yatak odası: 1Banyo: 1Brüt Alan: 90 metrekare
gayrimenkul tipine göre
Popüler bölgeler
Fiyata göre
Popüler anahtar kelimelere göre
Konut siteleri
Discovery Gardens Real Estate Market Trends
Last update: 30 Nisan 2026
Median Price
730 000 AED
4.3%
YoY
Median price per m² (sqm)
10 980 AED
16.9%
YoY
Average price
1 007 224 AED
-52.3%
YoY
Minimal Price
325 000 AED
12.1%
YoY
Most expensive listing
51 000 000 AED
11.5%
YoY
Median Size
75 metrekare
Minimal Size
39 metrekare
Maximum size
1 482 metrekare
REALESTATE MARKET OVERVIEW
DETAILED MARKET INSIGHTS
| Key Indicators | Dubai | Discovery Gardens | Fark |
|---|---|---|---|
| Median Price | 1 679 711 AED | 730 000 AED | - 949 711 AED (-56.5%) |
| Median price per m² (sqm) | 19 242 AED | 10 980 AED | - 8 262 AED (-42.9%) |
| Average price | 3 225 605 AED | 1 007 224 AED | - 2 218 381 AED (-68.8%) |
| Minimal Price | 2 312 AED | 325 000 AED | + 322 688 AED (13,957.1%) |
| Most expensive listing | 3 130 254 657 AED | 51 000 000 AED | - 3 079 254 657 AED (-98.4%) |
| Median Size | 82 metrekare | 75 metrekare | - 7 m² (-8.5%) |
| Minimal Size | 20 metrekare | 39 metrekare | + 19 m² (95.0%) |
| Largest Unit | 1 088 060 metrekare | 1 482 metrekare | + 0 m² (0.0%) |
| Number of transactions | 59646 | 459 | - 59 187 (-99.2%) |
Aradığınız kriterlere göre satılık seçenek bulamadınız mı?
İstek formu doldurun ve güvenilir şirketler sizin için uygun opsiyon seçecerler.