Taksitli satılık gayrimenkul'da Arjan
Sıralama
19 emlak
-
Oda sayısı: 10Yatak odası: 10Banyo: 13Brüt Alan: 622 metrekare
-
Oda sayısı: 2Yatak odası: 1Banyo: 2Brüt Alan: 64 metrekareDenize Yakınlık: 15 km
-
Oda sayısı: StüdyoBanyo: 1Brüt Alan: 40 metrekareDenize Yakınlık: 11.5 km
-
Oda sayısı: 2Yatak odası: 1Banyo: 2Brüt Alan: 71 metrekareDenize Yakınlık: 12 km
-
Oda sayısı: StüdyoBanyo: 1Brüt Alan: 78 metrekare
-
Oda sayısı: 3Yatak odası: 2Banyo: 3Brüt Alan: 152 metrekareDenize Yakınlık: 6 km
-
Oda sayısı: 3Yatak odası: 2Banyo: 3Brüt Alan: 160 metrekareDenize Yakınlık: 5 km
-
Oda sayısı: 2Yatak odası: 1Banyo: 1Brüt Alan: 61 metrekareDubai, Arjan’daki daireler, teslim sonrası 70/30 ödeme planına sahiptir. Üst düzey olanaklara ve sahipliği yapan daireler, hem yatırım hem de uzun süreli ikamet için idealdir. Daha fazla
-
Oda sayısı: 3Yatak odası: 2Banyo: 2Brüt Alan: 122 metrekareDubai, Arjan’daki daireler, teslim sonrası 70/30 ödeme planına sahiptir. Üst düzey olanaklara ve sahipliği yapan daireler, hem yatırım hem de uzun süreli ikamet için idealdir. Daha fazla
-
Oda sayısı: 3Yatak odası: 3Banyo: 4Brüt Alan: 200 metrekare18.000 m² alanda 4 kuleden oluşan projedeki daireler Arjan, Dubai’de yer almaktadır. Modern ve şık tasarımlara sahip daireler lüks olanaklar sunuyor. Daha fazla
-
Oda sayısı: 3Yatak odası: 2Banyo: 3Brüt Alan: 122 metrekare18.000 m² alanda 4 kuleden oluşan projedeki daireler Arjan, Dubai’de yer almaktadır. Modern ve şık tasarımlara sahip daireler lüks olanaklar sunuyor. Daha fazla
-
Oda sayısı: 2Yatak odası: 1Banyo: 2Brüt Alan: 66 metrekare18.000 m² alanda 4 kuleden oluşan projedeki daireler Arjan, Dubai’de yer almaktadır. Modern ve şık tasarımlara sahip daireler lüks olanaklar sunuyor. Daha fazla
-
Oda sayısı: 2Yatak odası: 1Banyo: 2Brüt Alan: 57 metrekareArjan’daki daireler, 30’dan fazla olanağa sahip lüks bir projede yer almakta olup, ses yalıtımlı iç mekânlar, Alman üretimi beyaz eşyalar ve esnek ödeme planı ile ayrıcalıklı bir yaşam sunar. Daha fazla
-
Oda sayısı: 2Yatak odası: 1Banyo: 1Brüt Alan: 70 metrekareDubai, Arjan’daki daireler; avantajlı konumları, gelişmiş olanakları ve uzun vadede değerlenme potansiyeli ile öne çıkmaktadır. Daireler, yatay mimariye sahip bir projede bulunmaktadır. Daha fazla
-
Oda sayısı: 3Yatak odası: 2Banyo: 2Brüt Alan: 110 metrekareDubai, Arjan’daki daireler; avantajlı konumları, gelişmiş olanakları ve uzun vadede değerlenme potansiyeli ile öne çıkmaktadır. Daireler, yatay mimariye sahip bir projede bulunmaktadır. Daha fazla
-
Oda sayısı: 2Yatak odası: 1Banyo: 2Brüt Alan: 80 metrekareArjan’daki daireler, zarif tasarımı konforlu yaşam ile bir arada sunan, ikiz kulelerden oluşan bir projede yer almaktadır. Dubai Mall’a 10 dakika ve Downtown Dubai’ye 20 dakika mesafededir. Daha fazla
-
Oda sayısı: 3Yatak odası: 2Banyo: 3Brüt Alan: 132 metrekareArjan’daki daireler, zarif tasarımı konforlu yaşam ile bir arada sunan, ikiz kulelerden oluşan bir projede yer almaktadır. Dubai Mall’a 10 dakika ve Downtown Dubai’ye 20 dakika mesafededir. Daha fazla
-
Oda sayısı: 2Yatak odası: 1Banyo: 1Brüt Alan: 83 metrekareSatılık daireler, Dubai Arjan'da modern bir konut projesinde yer almaktadır. Proje, okulları, parkları, mağazaları ve zengin sosyal olanakları ile öne çıkan Dubai Miracle Garden'a yakındır. Daha fazla
-
Oda sayısı: 3Yatak odası: 2Banyo: 1Brüt Alan: 168 metrekareSatılık daireler, Dubai Arjan'da modern bir konut projesinde yer almaktadır. Proje, okulları, parkları, mağazaları ve zengin sosyal olanakları ile öne çıkan Dubai Miracle Garden'a yakındır. Daha fazla
gayrimenkul tipine göre
Popüler bölgeler
Bölgeye göre
Fiyata göre
Popüler anahtar kelimelere göre
Konut siteleri
JEWELZ
1
Arjan Real Estate Market Trends
Last update: 30 Nisan 2026
Median Price
999 999 AED
8.7%
YoY
Median price per m² (sqm)
16 911 AED
12.8%
YoY
Average price
1 237 213 AED
-15.7%
YoY
Minimal Price
81 877 AED
-66.6%
YoY
Most expensive listing
94 416 000 AED
-68.4%
YoY
Median Size
65 metrekare
Minimal Size
29 metrekare
Maximum size
8 771 metrekare
REALESTATE MARKET OVERVIEW
DETAILED MARKET INSIGHTS
| Key Indicators | Dubai | Arjan | Fark |
|---|---|---|---|
| Median Price | 1 679 711 AED | 999 999 AED | - 679 712 AED (-40.5%) |
| Median price per m² (sqm) | 19 242 AED | 16 911 AED | - 2 331 AED (-12.1%) |
| Average price | 3 225 605 AED | 1 237 213 AED | - 1 988 392 AED (-61.6%) |
| Minimal Price | 2 312 AED | 81 877 AED | + 79 565 AED (3,441.4%) |
| Most expensive listing | 3 130 254 657 AED | 94 416 000 AED | - 3 035 838 657 AED (-97.0%) |
| Median Size | 82 metrekare | 65 metrekare | - 17 m² (-20.7%) |
| Minimal Size | 20 metrekare | 29 metrekare | + 9 m² (45.0%) |
| Largest Unit | 1 088 060 metrekare | 8 771 metrekare | + 7 m² (700.0%) |
| Number of transactions | 59646 | 1305 | - 58 341 (-97.8%) |
Aradığınız kriterlere göre satılık seçenek bulamadınız mı?
İstek formu doldurun ve güvenilir şirketler sizin için uygun opsiyon seçecerler.