Mina Al Arab

Min. sale price
Studio750 000 AED
1-bed appartement870 000 AED
2-bed appartement837 000 AED
Villa1 735 115 AED
Avg. sale price
Studio14 360 000 AED
1-bed appartement414 124 376 AED
2-bed appartement467 420 453 AED
Villa10 124 272 AED
Properties in the areaAppartement, rijtjeshuis, villa
Developers in the area

233 vastgoed

391 vastgoed
Properties in Mina Al Arab
Sorteren op
733 vastgoed
-
Ontwikkelingsproject Solera Downtown Mina in Mina Al Arab, Ras Al Khaimah, VAE nr 616169DevelopmentAfstand tot de zee: 150 mVoltooiingsjaar: II kwartaal, 2028, off-plan
Mina Al Arab - Ras al Khaimah - UAE -
Afstand tot de zee: 200 mVoltooiingsjaar: I kwartaal, 2029, off-plan
Nura by RAK - Mina Al Arab - Ras Al Khaimah - UAE -
Afstand tot de zee: 50 mVoltooiingsjaar: IV kwartaal, 2027, off-plan
ENTA Residences - Hayat Island - Mina Al Arab - Ras al Khaimah - UAE -
Kamers: StudioBadkamers: 1Woonruimte: 43 m²
-
Kamers: StudioBadkamers: 1Woonruimte: 39 m²
-
Slaapkamers: 1Badkamers: 2Woonruimte: 42 m²
-
Kamers: StudioBadkamers: 1Woonruimte: 44 m²
-
Slaapkamers: 1Badkamers: 2Woonruimte: 59 m²
-
Kamers: StudioBadkamers: 1Woonruimte: 37 m²
-
Slaapkamers: 1Badkamers: 1Woonruimte: 58 m²
-
Kamers: StudioBadkamers: 1Woonruimte: 44 m²
-
Kamers: 2Slaapkamers: 1Badkamers: 1Woonruimte: 57 m²Afstand tot de zee: 200 m
-
Kamers: 3Slaapkamers: 2Badkamers: 2Woonruimte: 111.36 m²Afstand tot de zee: 200 m
-
Kamers: 4Slaapkamers: 3Badkamers: 3Woonruimte: 158.16 m²Afstand tot de zee: 200 m
-
Slaapkamers: 3Badkamers: 4Woonruimte: 302 m²
-
Slaapkamers: 3Badkamers: 4Woonruimte: 285 m²
-
Slaapkamers: 4Badkamers: 6Woonruimte: 355 m²
-
Slaapkamers: 3Badkamers: 3Woonruimte: 346 m²
-
Slaapkamers: 4Badkamers: 5Woonruimte: 507 m²
-
Slaapkamers: 4Badkamers: 5Woonruimte: 466 m²
-
Afstand tot de zee: 100 mVoltooiingsjaar: II kwartaal, 2028, off-plan
SKAI, Raha Island, Mina Al Arab (Harbour District), Al Riffa, Ras Al Khaimah,UAE -
Afstand tot de zee: 100 mVoltooiingsjaar: IV kwartaal, 2024, off-plan
Nasim Lofts - Mina Al Arab - Ras al Khaimah - UAE -
Afstand tot de zee: 100 mVoltooiingsjaar: IV kwartaal, 2022, completed
PRCR+VWW - Mina Al Arab - Ras al Khaimah - UAE -
Afstand tot de zee: 100 mVoltooiingsjaar: IV kwartaal, 2024, off-plan
PRFV+WM8 - Mina Al Arab - Ras al Khaimah - UAE
1 - 24 van de 733





























