Κατάταξη ανά
3 ακίνητα
  • Sera 1 σε Mina Rashid, Dubai, ΗΑΕ Αρ. 694402
    Sera 1 σε Mina Rashid, Dubai, ΗΑΕ Αρ. 694402
    Συγκρότημα κτιρίων
    Απόσταση από τη θάλασσα: 300 μΈτος ολοκλήρωσης: IV συνοικία, 2029, εκτός σχεδίου
    Sera 1 - Madinat Dubai Al Melaheyah - Port Rashid - Dubai - UAE
    Al Ghubaiba
    1200μ
    Gold Souq
    1100μ
    Baniyas Square
    1800μ
    1 υπνοδωμάτιο
    ελαχ. 2 112 888 AED
    2 υπνοδωμάτια
    ελαχ. 3 541 888 AED
    3 υπνοδωμάτια
    ελαχ. 4 475 888 AED
    8 ακίνητα από τον κατασκευαστή
  • Portside Square σε Mina Rashid, Dubai, ΗΑΕ Αρ. 650632
    Απόσταση από τη θάλασσα: 200 μΈτος ολοκλήρωσης: IV συνοικία, 2029, εκτός σχεδίου
    FNC Bldg, Bank St - Bur Dubai - nr. Arif Castle Hotel - Al Mina - Dubai - UAE
    Al Ghubaiba
    900μ
    Sharaf DG
    1600μ
    ADCB (formerly Al Karama)
    2400μ
    Στούντιο
    ελαχ. 1 188 000 AED
    1 υπνοδωμάτιο
    ελαχ. 2 301 000 AED
    2 υπνοδωμάτια
    ελαχ. 3 507 000 AED
    3 υπνοδωμάτια
    ελαχ. 10 323 000 AED
    4 ακίνητα από τον κατασκευαστή
  • OCEAN POINT σε Mina Rashid, Dubai, ΗΑΕ Αρ. 425811
    OCEAN POINT σε Mina Rashid, Dubai, ΗΑΕ Αρ. 425811
    Συγκρότημα κτιρίων
    Απόσταση από τη θάλασσα: 350 μΈτος ολοκλήρωσης: II συνοικία, 2028, εκτός σχεδίου
    774H+4HF - Al Mina - Dubai - UAE
    Max (formerly Al Jafiliya)
    2800μ
    ADCB (formerly Al Karama)
    2400μ
    BurJuman
    2000μ
    1 υπνοδωμάτιο
    ελαχ. 1 670 000 AED
    2 υπνοδωμάτια
    ελαχ. 2 400 000 AED
    2 ακίνητα από γραφεία

Παρόμοια ακίνητα κοντά σε Mina Rashid

Mina Rashid Real Estate Market Trends

Last update: 30 Απρίλιος 2026
Median Price
3 250 000 AED
44.4% YoY
Median price per m² (sqm)
29 374 AED
26.3% YoY
Average price
3 922 500 AED
55.2% YoY
Minimal Price
1 750 000 AED
49.1% YoY
Most expensive listing
9 000 000 AED
71.4% YoY
Median Size
104 τ.μ.
Minimal Size
66 τ.μ.
Maximum size
299 τ.μ.
REALESTATE MARKET OVERVIEW
3 μήνες
6 μήνες
1 χρόνος
Όλα
Dubai
DETAILED MARKET INSIGHTS
Key Indicators Dubai Mina Rashid Διαφορά
Median Price 1 679 711 AED 3 250 000 AED + 1 570 289 AED (93.5%)
Median price per m² (sqm) 19 242 AED 29 374 AED + 10 132 AED (52.7%)
Average price 3 225 605 AED 3 922 500 AED + 696 895 AED (21.6%)
Minimal Price 2 312 AED 1 750 000 AED + 1 747 688 AED (75,592.0%)
Most expensive listing 3 130 254 657 AED 9 000 000 AED - 3 121 254 657 AED (-99.7%)
Median Size 82 τ.μ. 104 τ.μ. + 22 m² (26.8%)
Minimal Size 20 τ.μ. 66 τ.μ. + 46 m² (230.0%)
Largest Unit 1 088 060 τ.μ. 299 τ.μ. + 298 m² (29,800.0%)
Number of transactions 59646 8 - 59 638 (-100.0%)
Δεν μπορείς να βρεις αυτό που ψάχνεις?
Κάνε μια ερώτηση και οι καλύτεροι πράκτορες θα σε βοηθήσουν να βρεις την καλύτερη επιλογή.