Properties for sale in Jumeirah Village Triangle from 150,000 $

Κατάταξη ανά
2 ακίνητα
  • AL MANARA TOWER σε Jumeirah Village Triangle, Dubai, ΗΑΕ Αρ. 235129
    Απόσταση από τη θάλασσα: 7.5 χλμΈτος ολοκλήρωσης: IV συνοικία, 2017, ολοκληρώθηκε
    25VV+8C3 - Jumeirah Village - Jumeirah Village Triangle - Dubai - UAE
    Al Khail (formerly Nakheel)
    6200μ
    SOBHA Realty (formerly Dubai Marina and DAMAC Properties)
    6200μ
    DMCC (formerly Jumeirah Lakes Towers)
    6300μ
    Γίνετε ο πρώτος που θα μάθει για αντικείμενα προς πώληση
  • AL JAWHARA σε Jumeirah Village Triangle, Dubai, ΗΑΕ Αρ. 48987
    Έτος ολοκλήρωσης: I συνοικία, 2020, εκτός σχεδίου
    25PG+FVR - Jumeirah Village - Jumeirah Village Triangle - Dubai - UAE
    DMCC (formerly Jumeirah Lakes Towers)
    5500μ
    SOBHA Realty (formerly Dubai Marina and DAMAC Properties)
    5700μ
    Jabal Ali (formerly Nakheel Harbour and Tower)
    5600μ
    Γίνετε ο πρώτος που θα μάθει για αντικείμενα προς πώληση

Παρόμοια ακίνητα κοντά σε Jumeirah Village Triangle

Jumeirah Village Triangle Real Estate Market Trends

Last update: 30 Απρίλιος 2026
Median Price
1 187 500 AED
12.2% YoY
Median price per m² (sqm)
18 019 AED
9.0% YoY
Average price
1 398 357 AED
2.0% YoY
Minimal Price
325 000 AED
-3.6% YoY
Most expensive listing
51 000 000 AED
-62.8% YoY
Median Size
66 τ.μ.
Minimal Size
23 τ.μ.
Maximum size
2 294 τ.μ.
REALESTATE MARKET OVERVIEW
3 μήνες
6 μήνες
1 χρόνος
Όλα
Dubai
DETAILED MARKET INSIGHTS
Key Indicators Dubai Jumeirah Village Triangle Διαφορά
Median Price 1 679 711 AED 1 187 500 AED - 492 211 AED (-29.3%)
Median price per m² (sqm) 19 242 AED 18 019 AED - 1 223 AED (-6.4%)
Average price 3 225 605 AED 1 398 357 AED - 1 827 248 AED (-56.6%)
Minimal Price 2 312 AED 325 000 AED + 322 688 AED (13,957.1%)
Most expensive listing 3 130 254 657 AED 51 000 000 AED - 3 079 254 657 AED (-98.4%)
Median Size 82 τ.μ. 66 τ.μ. - 16 m² (-19.5%)
Minimal Size 20 τ.μ. 23 τ.μ. + 3 m² (15.0%)
Largest Unit 1 088 060 τ.μ. 2 294 τ.μ. + 1 m² (100.0%)
Number of transactions 59646 1394 - 58 252 (-97.7%)
Δεν μπορείς να βρεις αυτό που ψάχνεις?
Κάνε μια ερώτηση και οι καλύτεροι πράκτορες θα σε βοηθήσουν να βρεις την καλύτερη επιλογή.